Crysis Remastered Switch'e Çıktı

Asrın_Tek

Hectopat
Evet arkadaşlar, Crysis Remastered çıkmış.
Sanırım şuanlık, sadece Switch'e çıkmış çünkü başka haber / kaynak göremedim.

Fiyatı 30 dolar gözüküyor. Türkçe dublaj koymuşlar yine.

Batma eşiğindeler ama yine koyuyorlar. Helal olsun diyorum.
İsteyenler Nintendo Mağazası'ndan bakabilirler.
Dün yayınlanan fragmanı da burada.

Bu konuya ilgisi olanlar, görüşlerini belirtebilir mi ? Sadece merak ediyorum... 🙃

Kaynaklar: Gerek yok bence, ''Crysis Remastered'' yazın yerli yabancı kaynaklar çıkıyor. 😂
Nintendo'nun da kendi mağazasında var zaten... Ayrıca bir Türk video atmış sağ olsun.

Son düzenleme:
Nintendo switch'im olsa oynayıp orada deneyim etmek istediğim oyun fakat, nintendo switch ülkemiz şartlarına göre çok pahalı. Cihaz alınır ama oyunlar resmen imkansız. Resmen 6 sağlam oyuna pc parası veriyorsun.
İndirim desen, indirimleri de çöp gibi. Sanki sadaka veriyor. 😂
Oyun konsolları ve Steam - Epic gibi bölgesel fiyatlandırma hiç yapmıyor.

Sanırım resmi olarak satış yapmıyorlar diye yapılmıyor ülkemizde. Ancak Balkan ülkelerinde resmi satış yapmaları tuhafıma gidiyor.

Diğer platformlarda 500 TL lik oyun oluyor 50 TL, bu platformda 500 TL'lik oyun 50 TL indirim alıyor.
(Bu kadar kötü mü bilmiyorum, sadece diğer satış mağazalarına göre ne kadar kötü olduğunu göstermek için dedim)

Gereksiz bilgi: Resmi satış yapılmıyor ancak ülkemiz de satış Switch satan firmalar ile resmi olarak ilgilenen yüksek mevkide olan Nintendo çalışanı var diye biliyorum.

Son düzenleme:
Geliştiricisi oyunlarını önemseyince bal gibi de Switch'e oyun portlanabiliyor. Bunun güzel bir örneği Doom ve Witcher 3. LA Noire'de olabilir ama eski bir oyun.

Yüksek ihtimal oyunda dynamic resolution kullanıyorlar. Varil patlatınca falan çözünürlüğün 540p'ye indiğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam. Olsun, yine de güzel bir performans.

Switch güzel ama sadece konsol bile giriş seviyesi sistem fiyatına. Oyunları da hesaba katınca adam akıllı 6-7 oyun alınca RX 5700'lü sistem topluyorsunuz 😂

İndirim desen, indirimleri de çöp gibi. Sanki sadaka veriyor. 😂
Oyun konsolları ve Steam - Epic gibi bölgesel fiyatlandırma hiç yapmıyor.

Sanırım resmi olarak satış yapmıyorlar diye yapılmıyor ülkemizde. Ancak Balkan ülkelerinde resmi satış yapmaları tuhafıma gidiyor.
Dediğiniz gibi resmi satış ve bölgesel fiyatlandırma yapılmadıkça almak parayı çöpe atmak gibi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı