Crysis Remastered Trilogy alınır mı?

Şu an sadece ilk oyunun indirimi var. İlk oyunu satın alın. Sonraki oyunlar indirime girince paketi tamamlarsınız.

Ben bu paketi Epic üzerinden zamanında kupon ile 25 ₺ almıştım. İlk oyun dışında pek uğraşmamışlar. Yani ikinci ve üçüncü oyunlarda gözle görülür bir fark yok. İkinci ve üçüncü oyun konsola da çıktığından, bilgisayar çıkan ilk oyun gibi iyi değillerdi. Şimdi ilk oyunu da konsola çıkardılar. Elbette yeni motor ile daha iyi gözüküyor ama sadece bilgisayara çıkan sürüme göre kötü gözüktüğü yerler de vardır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açıkcası eski oyun ve yeni oyun arasındaki fark da çok belli olmuyor. Yenilenen oyunların tek avantajı eski oyunlara göre daha istikrarlı çalışıyorlar. Ama yine sistemi zorluyorlar ve optimizasyonları kusursuz değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an sadece ilk oyunun indirimi var. İlk oyunu satın alın. Sonraki oyunlar indirime girince paketi tamamlarsınız.

Ben bu paketi Epic üzerinden zamanında kupon ile 25 ₺ almıştım. İlk oyuna dışında pek uğraşmamışlar. Açıkcası eski oyun ve yeni oyun arasındaki fark da çok belli olmuyor. Yenilenen oyunların tek avantajı eski oyunlara göre daha istikrarlı çalışıyorlar. Ama yine sistemi zorluyorlar ve optimizasyonları kusursuz değil.
İkinci oyunda ışıklandırma gölgelendirme komple değişmiş. Tek uğraşmadıkları 3. oyun. İndirimde alınmasını tavsiye ederim.

Geri
Yukarı