Crystal disk mark testleri normal mi?

İnşallah sorununuzu çözerler. Size tavsiyem iade etmeniz olacaktır. SanDisk SSD Plus kullanan kişilerde buna benzer sorunlar görüldü çünkü.

Almayız/değiştirmeyiz gibicesinden bir şey söylerlerse üsteleyin, hakkınızı arayacağınızı üstüne basa basa söyleyin. Elbet geri adım atmak zorunda kalacaklardır.

Bilgisayarı alalı 2 ayı geçti ve 15 gün dolduğu için iade edemem. Ama değişim istesem para almadan yaparlar mı?
Edit:Bu akşam götüremedim ama yarın götüreceğim.

Bu aldığınız yere bağlı. Üründen memnun kalmadığınızı, başka bir modelle değiştirmek istediğinizi söyleyin. Umarım yardımcı olurlar.

Bu aldığınız yere bağlı. Üründen memnun kalmadığınızı, başka bir modelle değiştirmek istediğinizi söyleyin. Umarım yardımcı olurlar.
Media markttan almıştım. Yardımınız için teşekkürler bugün götürüp başka bir marka ile değişim talep edeceğim.

İlk 15 gün geçtiği için başka bir marka ile değiştirilemeyeceğini söylediler. SSD'yi servise yollarken resmini çektiler, bende CrystalDiskMark sonucunu da çeker misin dedim kişisel veriler kabul edilmiyor dedi. Sadece SSD'nin resmini attılar ve maxmimum 20 iş günü içinde gelir dediler. Tekrar sağ ol. 😀😁😉
Servis değişim gerekli derse değiştirceklermiş.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı