Çözüldü CS 1.6 bad file data hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LetMeDown

Centipat
Arkadaşlar, CS 1.6 oyununda oyunyöneticisi platformunda benim için önemli olan bir sunucuda maalesef her girdiğimde bad file data hatası vermektedir. Oyunu yeniden yükle diyecek olursanız oyundan bir eser bırakmadığımda sunucuya giriyor fakat çıktığımda tekrar girmiyor bu konuda arkadaşlar bu benim için çok önemli. (Not: 5 saattir araştırıyorum bari bir foruma yazayım dedim. )

Çözüm
CS 1.6 şu an 18,50 TL

Artı olarak eğer bu soruna çözüm bulabilirsen lütfen paylaş, kendimde bir sunucuda bu hatayı alıyorum.

Tamamdır dostum. Araştırmalarım devam ediyor.

CS 1.6 şu an 18,50 TL

Artı olarak eğer bu soruna çözüm bulabilirsen lütfen paylaş, kendimde bir sunucuda bu hatayı alıyorum.

Kardeşim ben sorunu çözdüm galiba öncelikle hile açmışsın bu belli bunu nasıl düzeltebilirsin:
Yetkili olduğun sunucuya pwni değiştirirerek yetkisiz bir halde gir
Olmazsa beni bilgilendir bende oldu.

Kardeşim ben sorunu çözdüm galiba öncelikle hile açmışsın bu belli bunu nasıl düzeltebilirsin:

Hay Allah! Olmuyor bugün denedim bu sorundan kaçış yok yahu. Dün oluyordu açıkladığım şekilde ama şu an yine aynı hatayla karşı karşıyayım.

Oyunu Steam'den satın alabilirsiniz.🧐

Dostum gerçekten satın almayı düşünüyorum sorunun gideceğinden emin misin?

CS 1.6 şu an 18,50 TL

Dostum sonunda buldum şunları sırayla karıştırmadan yap:
CS 1.6'yı sil ama kalıntı bırakma.ç Ara seçeneğine gel program ekle veya kaldıra gel oradan kaldır CS'yi. Sonra Bu Bilgisayar'a gel orada C: Klasöründen program dosyaları 86'yı aç, oradaki CS1.6 Oyunyöneticisi klasörünü sil.
CS'den bir iz kalmadı. Gelelim asıl işe Advanced System Care diye bir uygulama var. İndir tarama yap sonra düzel tüm kötülükleri. Sonra CS 1.6'yı yeniden indirebilirsin. Oyun yöneticisi adminlerinden yardım alarak buldum işe yarıyor kardeşim.
Ücreti ne kadar beni bilgilendirirswen ona göre
Virüs programı dosyaları siliyor olabilir mi?
Dostum zaten bu tehdidi baştan aklımda geçti Cs'yi 10 kere silip yükledim ve dosyaları sildim bazı Winrar dosyaları duruyor ama silemiyorum onları ama çoğunu sildim hile indirmiştim iz bırakmadım hileyi indirdiğimden beri duruyor bu hata o an kafam aklımda olsaydı da indirmeseydim hileyi! Dostum ayrıca eğer bildiğin güvenilir çalışan bir dosya onarıcı varsa bana iletirsen sevinirim.

CS 1.6 şu an 18,50 TL

CS 1.6 şu an 18,50 TL

Hay Allah! Olmuyor bugün denedim bu sorundan kaçış yok yahu. Dün oluyordu açıkladığım şekilde ama şu an yine aynı hatayla karşı karşıyayım.

Dostum gerçekten satın almayı düşünüyorum sorunun gideceğinden emin misin?

CS 1.6 şu an 18,50 TL

Dostum sonunda buldum şunları sırayla karıştırmadan yap:
CS 1.6'yı sil ama kalıntı bırakma.ç Ara seçeneğine gel program ekle veya kaldıra gel oradan kaldır CS'yi. Sonra Bu Bilgisayar'a gel orada C: Klasöründen program dosyaları 86'yı aç, oradaki CS1.6 Oyunyöneticisi klasörünü sil.
CS'den bir iz kalmadı. Gelelim asıl işe Advanced System Care diye bir uygulama var. İndir tarama yap sonra düzel tüm kötülükleri. Sonra CS 1.6'yı yeniden indirebilirsin. Oyun yöneticisi adminlerinden yardım alarak buldum işe yarıyor kardeşim.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı