Çözüldü CS 1.6 failed to contact game server hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cyborgg

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, CS 1.6'da 2 gündür failed to contact game server hatasını alıyorum. Sadece CS oyuncunun serverlarında yapıyor. Oyun yöneticisinin serverlarına giriyor. ccs oyuncunun serverlarına baktım hayır offline'da degil millet giriyor. Modemi resetledim o da olmuyor. Sonra telefonumun mobil ağına bağlandım PC'den sıkıntısız giriyor. Hayır anlamadım internetimde mi var yardım eder misiniz ?

Not: Steam değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Problemi an itibariyle çözdüm. Sorun modem kaynaklıymış.2 kullanıcının aynı modemden girmesine izin vermiyor. Çözüm basit oyunu acıp servera girmeden konsola ip_clientport 1 ve ip_hostport 1 kodları yazıyorsunuz bu kadar basit.
Problemi an itibariyle çözdüm. Sorun modem kaynaklıymış.2 kullanıcının aynı modemden girmesine izin vermiyor. Çözüm basit oyunu acıp servera girmeden konsola ip_clientport 1 ve ip_hostport 1 kodları yazıyorsunuz bu kadar basit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı