Çözüldü CS 1.6 skin pack ban sebebi mi?

• Konuyu başlatan LEFT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LEFT

Hectopat
Arkadaşlar, CS 1.6 Steam versiyon için skin pack kullanmak istiyorum. Bu ban sebebi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sunucudan sunucuya değişen bir durum. Bazı sunucular Crosshair eklenmiş AWP kullanımını engellemek için pluginler ile girişini engelleyebiliyordu.
Eğer hile menüsü gibi veya program ile skin pack yapılıyorsa ban yer. Ama sadece dosya değiştirilirse, sadece skin dosyaları ban yemiyor.

Eğer hile menüsü gibi veya program ile skin pack yapılıyorsa ban yer. Ama sadece dosya değiştirilirse, sadece skin dosyaları ban yemiyor.

Dosyayı değiştirdiği için bazı Pro sunuculara girememe ihtimali yine de var hocam. Kendimden biliyorum zamanında crosshair eklenmiş AWP skini ekleyip sunuculara girmeye çalıştığımda giremiyordum.

Arkadaşlar, CS 1.6 Steam versiyon için skin pack kullanmak istiyorum. Bu ban sebebi mi?
Hayır ban sebebi değil. Oyunun ayarlarında zaten skin pack gibi oyun dışı modelleri çalıştırmak için ayarı var, gereken dosyaları Half-Life dizininde cstrike_custom klasörü açıp oraya atıyorsun ve Settings -> Video sekmesine gelip Allow custom addon content tikine basıp yeniden başlatıyorsun. Böylelikle orijinal dosyalar korunmuş oluyor ve isteyince bu ayardan aktifleştirip kapatabiliyorsun.

Hayır ban sebebi değil. Oyunun ayarlarında zaten skin pack gibi oyun dışı modelleri çalıştırmak için ayarı var, gereken dosyaları Half-Life dizininde cstrike_custom klasörü açıp oraya atıyorsun ve settings -> video sekmesine gelip Allow custom addon content tikine basıp yeniden başlatıyorsun. Böylelikle orijinal dosyalar korunmuş oluyor ve isteyince bu ayardan aktifleştirip kapatabiliyorsun.

Ben CS:GO modu kurmuştum onu ben cs_strike_hd'ye attım çalışıyor.

Geri
Yukarı