CS 2 60 Hz üzerine ayarlanmıyor

Muwusty

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, PC'ye format attım. CS 2'yi önceden 75 Hz oynuyordum ama şu an sadece 60 Hz oluyor. 1024x768 çözünürlük kullanıyorum. Nasıl çözerim?

Arkadaşlar, PC'ye format attım. CS 2'yi önceden 75 Hz oynuyordum ama şu an sadece 60 Hz oluyor. 1024x768 çözünürlük kullanıyorum. Nasıl çözerim?
Ekran kartı sürücülerinizi yüklediniz mi? Görüntü ayarlarından 60HZ olan yerde 75HZ dışında bir seçenek bulunuyor mu?

Hocam Unlost’un CS2 için yaptığı son FPS arttırma videosunun başlarında bu sorunun çözümünü anlatıyor. Sorunu yaşayan tek kişi siz değilsiniz. O videonun başına bakabilirsiniz.

Önce tam ekran yapın, sonra tam ekran pencereliyi seçin sonra tekrar tam ekrana geldiğinizde 75Hz gelecektir.

Bende de aynı problem vardı. Ekran kartı sürücüsünde özel çözünürlülük ayarlamanız gerekiyor. Ancak bu şekilde çözebildim.

nasıl yapabilirim ekran kartım asus gt 1030
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu şekilde yapabilirsin. Kullanacağın çözünürlülüğü giriyorsun ve yenileme hızını da 75 yapıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı