CS 2 de input lag sorunu

Bar107

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS 2 de imput lag var ya da benim PC'de bir sorun var. Sistem: Ryzen 5 7600.
AMD RX6800 ve 32 RAM 5200Hz sanırım. 350 FPS falan alıyorum. Arada drop yiyorum sanırım bilmiyorum lakin ping 80 üstü olmuyor. CS:GO'da Silver 3'düm ölüm maçında genelde ilk 3'ten düşmezdim. Rekabetçi de her maç 10 kill kesin olurdu. Şimdi önümdeki adamı vuramıyorum. Bariz belli yani adam sıkıyorum mermi gitmiyor. Monitörde gosting falan varda ben mi bilmiyorum. Monitörüm bu: Twisted Minds 27 Tm272qe Qhd 165hz 1ms Hdmı Dp Freesync/gsync Çerçevesiz Rgb Ips Gamıng Monitör Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bende de aynı sorun vardı. NVIDIA Reflex'i aktif edince düzeldi. Ama AMD'de anti lag açma. VAC ban atıyor oyun. Güncelleme gelmesini beklemen lazım sanırım.

aynı sorun bendede vardı wimdowsdan fare ayarlarından mouse hassasiyetini artır seçeneğindeki tik işaretini kaldırırsanız biraz azalıyor gibi denemenizde fayda var
ek olarak mouse dpi ınızı düşürüp oyun içersinden yükseltmeniz daha mantıklı ben denedim ve faydasını gördüm

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de vardı wimdowsdan fare ayarlarından mouse hassasiyetini artır seçeneğindeki tik işaretini kaldırırsanız biraz azalıyor gibi denemenizde fayda var.
Ek olarak mouse DPI ınızı düşürüp oyun içersinden yükseltmeniz daha mantıklı ben denedim ve faydasını gördüm.

Dediklerinizi çok önceden denedim bilmiyorum ya benim FPS yanlış gösteriliyor ya ping ya da cidden büyük lag var 350'lerde FPS 70'lerde ama önümdeki adamı zor vurıyorum bazen silah çok sekiyor sen şimdi elbet sekecek diyeceksin ama fazla fazla cross kontrol etmek zok zor alakasız yerlere gidiyor ateş ederken.

knk mouseun yazılımını indir varsa hz felan değiştir şimdi oyunda input lag var zaten optimizasyondan dolayı ama sende aşırı derecede varsa onda bi problem vardır sen bide mouse değiştirip dene (mouse un ne marka model söyleyebilirmisin)

Kanka farenin yazılımını indir varsa Hz falan değiştir şimdi oyunda input lag var zaten optimizasyondan dolayı ama sende aşırı derecede varsa onda bir problem vardır sen bir de mouse değiştirip dene (mouse un ne marka model söyleyebilir misin)

Farem bu kardeş Rampage Smx-g68 Spear 7200 Dpı Rgb Ledli Makrolu Gaming Oyuncu Mouse Fiyatı, Yorumları - Trendyol CS:GO'da yoktu bu problem burada var fafe sürücüsü kurulu değil onunla alakalıysa ona da bakarım elbet. Ama sanmam lag var ölüm maçında b pencereye zıplamıyor mesela karakter oyuncular geç doguyor ölüm macında dogduklarında direk beni görüp vurmaları imkansuz degil mi önlerindede olsam sanki oyunu ben 30 40 sn geriden oynuyorum gibi bir his yani.

Farem bu kardeş Rampage Smx-g68 Spear 7200 Dpı Rgb Ledli Makrolu Gaming Oyuncu Mouse Fiyatı, Yorumları - Trendyol CS:GO'da yoktu bu problem burada var fafe sürücüsü kurulu değil onunla alakalıysa ona da bakarım elbet. Ama sanmam lag var ölüm maçında b pencereye zıplamıyor mesela karakter oyuncular geç doguyor ölüm macında dogduklarında direk beni görüp vurmaları imkansuz degil mi önlerindede olsam sanki oyunu ben 30 40 sn geriden oynuyorum gibi bir his yani.

Pardon linki yanlış atmışım Hepsiburada'dan bulmam lazım aldıgım markayı ama çok zor kalıteli bir marka Logitech olması lazım.

Pardon linki yanlış atmışım Hepsiburada'dan bulmam lazım aldıgım markayı ama çok zor kalıteli bir marka Logitech olması lazım.

Fare corsear Katar Pro muş.

Son düzenleme:
Hocam arama sekmesine grafik ayarları yazın ordan donanım hızlandırmalı gpu zamanlaması var onu bi kapalı deneyin discordda bir arkadaşım önermişti zamanında denemekde fayda var

Yeni konular

Geri
Yukarı