CS 2 kazandığım maç gözükmüyor

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Kazandığım 1-2 maçı saymadı işin garibi adamlar teslim olmuştu yeni güncelleme ile teslim olunan maçları saymamaya mı başladı sistem yoksa bug mu oldu?

Premier modda mı maç attınız yoksa rekabetçi modda harita seçerek mi? Eğer harita seçerek attıysanız profilinizin altında hala 10 maç kaldığı yazması ya da maçın eksilmemesi normaldir çünkü maplere özel rankınız olacak artık.

Premier modda mı maç attınız yoksa rekabetçi modda harita seçerek mi? Eğer harita seçerek attıysanız profilinizin altında hala 10 maç kaldığı yazması ya da maçın eksilmemesi normaldir çünkü maplere özel rankınız olacak artık.
Maçların kısmında 6 tane rekabetçi winim war ama hala aynı mape özel rank nasıl olucak o yüzden mi aynı gözüküyor dust 2 de 3 maç inferno da 2 maç kazanmış olarak gösteriyor beni her map için 10 maç mı kazanmamız lazım bu ne saçmalık ?

Maçların kısmında 6 tane rekabetçi winim war ama hala aynı mape özel rank nasıl olucak o yüzden mi aynı gözüküyor dust 2 de 3 maç inferno da 2 maç kazanmış olarak gösteriyor beni her map için 10 maç mı kazanmamız lazım bu ne saçmalık ?
Evet artık her map için rankınız mevcut ve hepsi için 10 maç atarak rankınız açmanız gerek. Bence sürekli aynı mapi farmlayarak ezber oynayıp rank kasanlara karşı güzel bir çözüm üretilmiş Valve tarafından, bence saçma değil ben destekçisiyim.

Geri
Yukarı