CS 2 ödül veriyor mu?

Rank atladığın zaman mağaza bölümünde ödül yeri var soracak sana orada.
Öğrendiğim iyi oldu, acaba rank atlayınca mı level atlayınca mı hocam önceden level di ondan sordum ben daha pek oynamadım da 2 Yİ.

Doğru. Ödül yerinde 4 seçenek var. 1 kasa 2 skin 1 tane de çıkartma çıktı bende.

Guzel kasalar 30 40 TL'lik seyler gelse biriktiririm parayi skin falan alirim.

Herkeste farklı seçenekler var.
Kanka ben sinav senesindeyim o oduller her hafta kendi kendine mi yenileniyor yoksa her hafta level atlamak mi lazim ?

Guzel kasalar 30 40 TL'lik seyler gelse biriktiririm parayi skin falan alirim.

Kanka ben sinav senesindeyim o oduller her hafta kendi kendine mi yenileniyor yoksa her hafta level atlamak mi lazim?

Haftalık garanti seviye atlarsan kasa + sticker veya skin alabilirsin. Alacağın eşyaları 4 eşya arasından seviye atladığın zaman seçiyorsun ve her hafta farklı ödül düşüyor.

Haftalık garanti seviye atlarsan kasa + sticker veya skin alabilirsin. Alacağın eşyaları 4 eşya arasından seviye atladığın zaman seçiyorsun ve her hafta farklı ödül düşüyor.

Çok saçma olmus o zaman o seceneklerin arasina pahali kasalar gelmez silah kasasi gibi eskiden dusme sansi vardi rastgele oldugu icin ama artik o kalkmistir dusmez yani bir daha o kasa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…