CS 2 seçkin indirime girer mi?

Shaco27

Hectopat
Seçkin almanın ucuz yolu var mı veya indirime girer mi sizce?

Sanmıyorum hocam gireceğini yani şahsen hiç görmedim indirime girdiğini.

Çok yüksek ihtimalle girmez. Steam'den satın aldığınız taktirde zaten birkaç ayda parasını çıkartma şansınız oluyor. Oyun sonrası düşen itemleri Steam pazarında satabilirsiniz.

Girmez. Seçkin eskiden de dolar kuru üzerinden satılıyordu şimdi de kura göre satılıyor, kur düşerse o zaman ucuza alırsınız.

Bir zamanlar 10 TL alıyorduk hep alıp hediye ediyordum şimdi 15 dolar gözüme geliyor.
Kullanmaya kendime bulamıyorum bitirdi bizi ekonomi.

ben de alıcam sanırım büyük ihtimalle ya daha ucuza bulamayız değil mi

Çok yüksek ihtimalle girmez. Steam'den satın aldığınız taktirde zaten birkaç ayda parasını çıkartma şansınız oluyor. Oyun sonrası düşen itemleri Steam pazarında satabilirsiniz.
Hocam ücretsiz girdiğinizde leveliniz artmıyor ve hediye düşmüyor diye biliyorum, yani haftalık verdiği sandık ve skin/çıkartmalar seçkine özel değil mi?

Bir zamanlar 10 TL alıyorduk hep alıp hediye ediyordum şimdi 15 dolar gözüme geliyor.
Kullanmaya kendime bulamıyorum bitirdi bizi ekonomi.

Zamanında 18 yaşında olmadıgım için ve 16 yaşında altında oldugum için ininal gibi kartları alamıyordum bende annemin telefonuna kontör olarak yükletip 15TL'ye kontörden almıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…