Çözüldü CS 2 site bölgesi olan olan ve orta bölgede sarmaşıkların ve balkonun olduğu haritanın adı neydi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sslonalkrp

Hectopat
Merhaba. 2021 yılının yaz aylarında arkadaşımla yoldaş oynarken 2 Side'ı olan güzel bir map vardı lakin şu an bir türlü bulamıyoruz. Mid bölgesinde sarmaşıklar filan vardı. Balkon gibi bir yer vardı. Bilen var mı?
Edit : Başlığı değiştiren moderatörü kınıyorum.

Çözüm
Merhaba. 2021 yılının yaz aylarında arkadaşımla yoldaş oynarken 2 Side'ı olan güzel bir map vardı lakin şu an bir türlü bulamıyoruz. Mid bölgesinde sarmaşıklar filan vardı. Balkon gibi bir yer vardı. Bilen var mı?
Edit: Başlığı değiştiren moderatörü kınıyorum.

Elysion.
2 tane side var. 2 tane bomba kurma bölgesi.

Maalesef hiç biri değil. Zaten attığınız haritaların hepsinin biliyorum.
Wingman girildiğinde tek site üzerinden oynanıyor hocam. 2021 yılında ise İnferno yahut Cobblestone olması lazım. İnternet üzerinden İnferno A Site ve Cooblestone B site yazarak bakabilirsiniz. Sarmaşık ve balkon bunlara uyuyor sadece

Arkadaşlar oyunu aktif olarak oynuyorum zaten. Saydığınız haritaların hiç biri değil maalesef. İnfornu, Cobblestone hiç biri değil. Hatırladıklarım şunlar : Gökdelendeyiz, normal yoldaş haritalarının aksine 2 tane bomba kurma bölgesi var. Mid de sarmaşıklar var.
cache oynamadığım için bilmiyorum hocam :D sadece fotosunda sarmaşıklı bir alan gördüm o kadar
Wingman girildiğinde tek site üzerinden oynanıyor hocam. 2021 yılında ise İnferno yahut Cobblestone olması lazım. İnternet üzerinden İnferno A Site ve Cooblestone B site yazarak bakabilirsiniz. Sarmaşık ve balkon bunlara uyuyor sadece
Linke tıklayarak havuzdaki haritalara bakman gerek. Bulacağına eminim :D Arayan bulur, demişler.

Burası mı?

Dosya Ekleri

• De_chalice22_59_24_.png
    De_chalice22_59_24_.png
    3,4 MB · Görüntüleme: 11
Edit: Başlığı değiştiren moderatörü kınıyorum.

Elysion.

Çözüm

Geri
Yukarı