Çözüldü CS 2 unable to launch module "Engine2" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Swedish

Picopat
Daha fazla  
Ekran Alıntısı.PNG

CS 2 daveti geldi, indirdim bu hatayı veriyor. 2 kez dosya bütünlüğünü doğruladım, sildim tekrar yükledim düzelmedi.
DX 10 sürümlü ekran kartı kullanıyorum, yeni ekran kartı alsam düzelir mi?

Sanırım bende alacağım 2. el bir Q9400'ü ama CS2'de bu işlemciyi ve GTX750 ekran kartı kullanan bir test videosu izledim FPS değerleri gerçekten çok kötüydü GPU kullanımı %35 falan o yüzden çok güvenemedim almayı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodan bahsediyorsanız biraz darboğaz var gibi evet ama zaten çoğu kişi gibi bende 1024x768 en düşük ayarlarda oynayacağım bu yüzden 45 60 FPS alırım bence. Zaten CS:GO'da da o FPS'lerde oynuyordum. Bir de oyunda genel bir FPS sorunu var Valve bunun peşini bırakmazsa biraz daha da artar FPS.Belki de Xeon alırım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodan bahsediyorsanız biraz darboğaz var gibi evet ama zaten çoğu kişi gibi bende 1024x768 en düşük ayarlarda oynayacağım bu yüzden 45 60 FPS alırım bence. Zaten CS:GO'da da o FPS'lerde oynuyordum. Bir de oyunda genel bir FPS sorunu var Valve bunun peşini bırakmazsa biraz daha da artar FPS.Belki de Xeon alırım
Son durum nedir hocam? Ben 2. elden FX-4300 alıp çekildim. Şuan CS2' yi 50 fps civarı oynayabiliyorum 900p' de merak ettim sizi.

Eki Görüntüle 1926711

CS 2 daveti geldi, indirdim bu hatayı veriyor. 2 kez dosya bütünlüğünü doğruladım, sildim tekrar yükledim düzelmedi.
DX 10 sürümlü ekran kartı kullanıyorum, yeni ekran kartı alsam düzelir mi?

Merhaba, ben aynı sorunu yaşadım; bir hafta önce girebilirken bu hafta giremedim.
Bu hafta bilgisayarımda değişiklik olarak sadece Corsair'in Driver'i olan iCUE programını yüklemiştim. Problemin kaynağının iCUE olduğunu fark ettim ve iCUE programını kaldırınca sorun çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı