CS 2 VAC hatası

Cengizhan DOLAK

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar zaten bilindik bir sorun o yüzden detaya girmeden şunu söylemek istiyorum. Arkadaşlarımla girerken bu sıkıntıyı yaşıyorum ama tek girerken aynı hatayı almıyorum. Sizce bunun sebebi nedir ve çözüm önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsettiğiniz şeyin ekran görüntüsü var mı? İmzalı olmayan dosyalar var diye mi hata veriyor yoksa kısa bir yazı mı?

"VAC oturumu doğrulanmadı" sorununu ben de çok kez yaşadım. Denediğimde %90 oranla çalışan çözüm: Modemin fişini çektikten sonra bilgisayarı kapatıp, 1-2 dakika sonra modemin fişini tekrardan takıp ardından bilgisayarı açmak oldu. Genelde böyle yaptığımda sorun çözülüyordu. (1-2 defa olmadı sadece.)

1695889133552.png

@Cengizhan DOLAK
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki adımları dener misin?
Videodakileri yaparken böyle birşey farkettim ve o videoda tıklayıp uyumluluğuna baktığı CS dosyası yok bende.

Bahsettiğiniz şeyin ekran görüntüsü var mı? İmzalı olmayan dosyalar var diye mi hata veriyor yoksa kısa bir yazı mı?
Yoksa sadece maç aramaya basınca direkt olarak VAC "...." kullanıcının oturumunu doğrulayamadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı