Çözüldü CS 2'de ateş edilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr.Bibi07

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dün ateş edebiliyordum ama simdi ateş edemiyorum ve susturucu bile çıkarma takma devre dışı bırakıldı yazıyor. Nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Konsola aşağıdaki kodu gir.

bind mouse1 +attack
Susturucu çıkarabilmek için şuraya tıkla ve ikincil ateş deyip kaydet. Ayarı kapatmışsın.

Susturucu takma çıkarma ayarlardan açılabiliyor. Yanlışlıkla çıkarılmasın diye kapatılmış. Eğer ateş etmeye çalıştığında o uyarı çıkıyorsa ateş etme tuşunu farenin sol değil de sağ tuşuna almış olabilirsin yanlışlıkla.

Susturucu olayı ayarlardan değistire biliyorsun diye biliyorum, fakat ateş etme olayını bilmiyorum.

Ateş edememe sebebinizi anlamadım. Bind yapmayı deneyin. İkinci problem için onun ayarı var.

Konsola aşağıdaki kodu gir.

bind mouse1 +attack
Susturucu çıkarabilmek için şuraya tıkla ve ikincil ateş deyip kaydet. Ayarı kapatmışsın.

Çözüm
Son düzenleyen: Moderatör:
Susturucu olayı artık ayarlar kısmından yapılıyor. Ateş etme konusunda ise tuş ayarlarınızı sıfırlamayı öneririm geçen gün bende de mouse döndürülmüyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…