CS 2'deyken işlemci fanından ses geliyor

Nicksiz ayva

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba birkaç gün önce montajını yaptığım kule tipi soğutucumdan gayet memnunum. Sıcaklık değerlerimde bayağı düşüş oldu fakat dün CS 2'ye girdiğim zaman ana menüde iken işlemci fanından motor gibi sesler gelmeye başladı. 30 saniye kadar sürdü 30 saniye sonra ses azalarak tamamen kesildi, içime bir kuşku düştü açıkçası sizce neden oluyordur?
Video

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemcin ısındığını için fanında otomatik olarak hızlanıyor ki soğuta bilsin termal macununu yenilersen belki ortadan kalkar işlemcin neydi bu arada? (Sinerji Bilgisayar Technician 🖥️)

İşlemcin ısındığını için fanında otomatik olarak hızlanıyor ki soğuta bilsin termal macununu yenilersen belki ortadan kalkar işlemcin neydi bu arada? (Sinerji bilgisayar technician 🖥️)

Hocam normalde sıcaklık değerlerine bakarım yükteyken 55 dereceyi geçmez 60'ı görmedim şu ana kadar ve termal macunu fanı montajlarken sürdüm kalitesiz bir macun değil ve videodaki ses gelirken ana menüdeydim ve sıcaklık 42 40 derece falandı ve diğer oyunlarda 50 55 dereceyken bile hiç duymadım bu sesi ilk defa duyuyorum.

Hocam normalde sıcaklık değerlerine bakarım yükteyken 55 dereceyi geçmez 60'ı görmedim şu ana kadar ve termal macunu fanı montajlarken sürdüm kalitesiz bir macun değil ve videodaki ses gelirken ana menüdeydim ve sıcaklık 42 40 derece falandı ve diğer oyunlarda 50 55 dereceyken bile hiç duymadım bu sesi ilk defa duyuyorum.

CS2'nin optimizasyon sorunları cok fazla yüksek ihtimalle ilerleyen zamanlarda sorun ortadan kalkar ama o fan hızlanma olayı normal hem de onu elle bile ayarlayabilirsin BIOS'tan hep çalışın ya da şu dereceye geldikten sonra hızlansın gibi

CS2'nin optimizasyon sorunları cok fazla yüksek ihtimalle ilerleyen zamanlarda sorun ortadan kalkar ama o fan hızlanma olayı normal hem de onu elle bile ayarlayabilirsin BIOS'tan hep çalışın ya da şu dereceye geldikten sonra hızlansın gibi.

Fanda şu an bir sorun yok ses sorunu vb. sadece yük altındayken ufak bir çısırtı sesi geliyor o kadar bazı forumları gezdiğimde başkalarının da aynı durumu yaşadığını gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı