CS:GO %100 CPU Kullanımı Sorunu

HitmanA47

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS:GO 'ya giriyorum. 5 dk oynadıkdan sonra fps 9-10'a düşüyor. CPU'ya bakıyorum birden 100 olmuş ve acayip kasıyor pc, 5 saniye sonra düzeliyor ve sürekli oluyor. Lütfen yardım edin.

Ati readon hd 2400 pro
2GB ram
amd athlomn x2 64 dual core +5000 2.61ghz
windwos 10

Not : PC'yi sıfırladım hala aynı...

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var 2 yıldır sorunsuz oynadığım pc de cs go nun son güncellemesinden sonra CPU kullanımı %80 - %90 dan aşağıya düşmüyor bu yüzden fps çok düşük oluyor ve ping fırlıyor. Ne yaptıysam çözemedim sizden yardım bekliyorum.

Bende de aynı sorun var bilen biri varsa yazabilir mi sorunsuz çalışan oyun gelen güncellemeden sonra donuyor oynanmıyor

Arkadaşlar sorunu çözdüm sizlerlede paylaşıyım. CS GO menüsünden ses ayarlarına girin orada "Hoperlor yapılandırması" var orayı kulaklık yapın düzeliyor

kebab man ekran kartı driver la alakası yokmuş son gelen güncelleme oyun sesleri içindi yeni bir özellik eklemişler o özelliği eski haline getirince düzeliyor yukarında nasıl değiştirildiğini yazdım

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı