CS:GO 2-3 saniyelik donma sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

omer214

Centipat
Öncelikle merhaba.
Bu sorunu son 4-5 aydır yasıyorum. Oyun birden donuyor ve sonrasında devam edıyor.
Cogu kısı ekran kartının Driver'ını guncelle demesinin ardından guncelledım fakat hala oluyor.

Hocam HDD dediğiniz şey öyle 10 saniye döneyim, 10 saniye dinleneyim yapan bir parça değil. Bilgisayarı açtığınız andan itibaren kapatana kadar dönüp sizin işlemlerinizi sağlıyor. Sıkışma gibi bir durum olamaz. İlk defa bu kadar saçma bir şey duydum. 2-3 saniyelik donma diye tabir ettiğiniz şey bariz bir şekilde drop. Drop'un sebebi de sıcaklık.

Kendim toplamadım laptop.
Evet arastırdım ThrottleStop diye bir programla bir ozellıgımı ne kapamam gerekıyormus.
Pek mantıklı gelmedı.
O zaman ben en kısa zamanda termal macun degıstırıyorum.
Cok tesekkur ederım.

Kendim toplamadım laptop.
Evet arastırdım ThrottleStop diye bir programla bir ozellıgımı ne kapamam gerekıyormus.
Pek mantıklı gelmedı.
O zaman ben en kısa zamanda termal macun degıstırıyorum.
Cok tesekkur ederım.
Rica ederim. Bildiğim kadarıyla işlemciniz undervolt'a elverişli değil. TS ile turbo boost'u kapatırsanız da evet sıcaklık düşer ancak ciddi anlamda performans kaybı yaşarsınız ve CS:GO oynanmaz hale gelir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı