CS:GO 2. Prime hesabını Steam'den çıkıp QR kodla girince sorun olur mu?

Gameon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba, 2. Prime hesabına 2. Windows oturumuyla girmek istemiyorum direk olarak ana hesabımdan çıkıp QR kodla 2. hesabıma giriş yapmak istiyorum ama kafama takılan birkaç sorum var.

1-aynı CS:GO dosyasıyla 2. hesaptan oynarsam VAC veya herhangi bir ceza alır mıyım?
Eğer sıkıntı olursa CS:GO dosyasını yedek hard diskime kopyalasam 2. hesapla o dosyadan oynasam sorun çözülür mü?

2-QR kodla sürekli olarak giriş yapılabiliyor mu ve sürekli giriş yaparsak ceza veya pazar banı alır mıyız?

3-kazandığım dropları takasla ana hesabıma atacağım burada ki sorum karşılıklı olmasına gerek var mı? Çünkü her hafta olacak bir durum ve karşılıksız atılmasından dolayı Steam'in şüphelenip ceza vermesini istemiyorum.

4-aile hesabı durumu da var ama tam olarak anlayamadım eğer ana hesabımı aile hesabı yaparaktan 2. hesabı bağlarsam yedek CS:GO dosyası oluşturmadan dropları mı düşürebilir miyim? Ve bunda da ceza alma durumu var mıdır?

Biraz uzun bir konu oldu ama neticesinde detaylıca tam emin olmak istiyorum :)

Hay aksi konu başlığı yanlış oldu galiba üzgünüm.

Telefon numaranı 2 hesabada koyma VAC ban yersin CS oynarsan onun dışında hesap değiştir seçeneği ile hesaplar arasında geçiş yaparsan hiçbir sıkıntı olmaz. Şu an 10 hesap ile birlikte kasıyorum haftalık herhangi bir sıkıntı yok.

Hesap değiştiri telefonda gördüm de PC de görmemişim.
İki hesabı da aynı numaraya koydum birçok forum da herhangi bir sıkıntı olmaz deniliyor ama olacaksa kaldırayım bu arada destek sayfasında bununla ilgili bir uyarıda bulunulmamış.

@Rustin Cohle takas işlemi yapacağım için iki hesabında guard aktif olması gerekiyormuş onun dışında 1 yıldan fazla arkadaşım değil ise 15 gün bekletiliyor deniyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı