CS:GO 200FPS'ten 20 FPS'e düştü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Fear69

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Radeon Rx 580
İşlemci: İ3-9100F
Anakart: Asus Prime H310M-K R2.0
SSD: Ritek 2.5 SATA III 512GB
RAM: 16GB
Arkadaşımın bilgisayarına bugün bende olan bir CS:GO hilesi yüklemeye gittim. Hile Python uzantılıydı ve ben de kullanıyorum. Arkadaşımın bilgisayarı ısından dolayı kapanıyordu. Ben güç planından bazı ayarları değiştirdim ve bir şeyler yaptım. Normalde 200 FPS alan arkadaşım artık 20 FPS alıyor. Üstelik öğlen oynadığında hala 200 FPS alıyordu.

Hocam saçmalık ya. Belki de laptop gitti harici ekran kartını yaktı. Belki indirdiği şeyi toptan format gerektirecek bir şeye sebebiyet verdi. Ya anlamıyorum ısıdan kapanan bir bilgisayar var ve bu sorunu çözmeye çalışmak yerine gidip indirdiği hilenin pişkin pişkin oyunu bozduğunu söylemesi kaçıncı seviye Nirvana.

Ben hile kullaniyordum o değil onun bilgisayarina Python indirmisdim daha hile indirmeden ardindan guc ayarlarinan en yuksek islemci durumu falan deistirdim o yuzden dedim.

Ben hile kullaniyordum o değil onun bilgisayarina Python indirmisdim daha hile indirmeden ardindan guc ayarlarinan en yuksek islemci durumu falan deistirdim o yuzden dedim.

Kullandıysanız kullandınız hocam. Yeni eski fark etceğinimi zanediyorsun sen.

@Fear69 Hocam R vitese takmak bir fayda etmez. Konunun başında demişsiniz ki: Hile yüklemeye gittim. Hile Python uzantılıydı. Isıdan kapanıyordu. Güç ayarlarını değiştirdim yaptım bir şeyler demişsiniz. Demek oluyor ki hileyi açıp güç ayarlarından bir şeyler yapmışsınız. Öyle olmaz. Sen nasıl emek hakkına giriyorsan o da bir gün gelir sana girer. Deathmatch oynasan AFK kalsan yine düşüyor. Bahane arıyorsunuz belli etmeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı