CS:GO 2021 kırmızı (Tier 6) madalya almak

Adamın youtube kanalı da varmış internetten araştırayım derken buldum.😂😂
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca başka birisinin de bunu yaptığını da buldum;

Sene başına 40 level ile girdiğini düşünürsek 1 Ocak tarihinde tier 1;

Arkadaşların kırık diş operasyonu jetonu sonuncu yani bütün görevleri yaptılar desek ve oradan gelen xp paketlerini kullanmadılar biriktirdilerse yaklaşık 30 level 3 hafta içinde de zorlarlarsa 10 leveli kasarlar tier 2;

Haziran ayına kadar maksimum tier 3 olur, aklım almadı cidden nasıl fullediklerini.🤨

Aklıma gelen en mantıklı şey vertigo boost hesapların yanında bazen madalyalı, steam hesabı 50-60 levellik oyuncular görüyordum o şekilde sabah akşam CS'yi açık bırakarak kasmış olabilirler. Ayrıca rozet ve rank hileleri sadece lobideki oyunculara gözüküyor.

Yıla 40 level başladı desek direk tier 1 madalyayı aldı.
Son 2 operasyon bonus TP'lerini biriktirmiş olsa toplam 24 bonus TP yapıyor olması lazım.
Azaltılmış TP'ye kadar haftada 11.200 TP hızlıca kasılabiliyor. Yılın 25. haftasındayız yani toplam minimum 280.000 TP kasmıştır. 0'dan 40 level = 195.000 TP
Tier 3 madalyaya kadar kolay yani. Bundan sonrası tamamen OW TP Ödülü ve azaltılmış TP ile kasılmış olmalı. Yılın sonuna doğru olsa anlarım ama 6 ayda tier 6 baya zor bir şey. OW TP bonusuyla alakalı olabilir bu durum. Biz 10 tane OW yapsak bir kere 195 TP gelir oda çok nadir. Programla falan hesaba OW yaptırıp o bonusu sürekli almayı başardıysa öyle almış olabilir.

Yıla 40 level başladı desek direk tier 1 madalyayı aldı.
Son 2 operasyon bonus TP'lerini biriktirmiş olsa toplam 24 bonus TP yapıyor olması lazım.
Azaltılmış TP'ye kadar haftada 11.200 TP hızlıca kasılabiliyor. Yılın 25. haftasındayız yani toplam minimum 280.000 TP kasmıştır. 0'dan 40 level = 195.000 TP
Tier 3 madalyaya kadar kolay yani. Bundan sonrası tamamen OW TP Ödülü ve azaltılmış TP ile kasılmış olmalı. Yılın sonuna doğru olsa anlarım ama 6 ayda tier 6 baya zor bir şey. OW TP bonusuyla alakalı olabilir bu durum. Biz 10 tane OW yapsak bir kere 195 TP gelir oda çok nadir. Programla falan hesaba OW yaptırıp o bonusu sürekli almayı başardıysa öyle almış olabilir.
3 günde bir yeni video koyup madalya değiştirmiş. Yakın markaja aldım adamı.

Geri
Yukarı