CS:GO 250TL bıçak önerisi

Öncelikle bıçağınız hayırlı olsun deyip söze başlıyorum. @Dr.Aequitas bey, sizinle bu konuyu "medeni" bir şekilde tartışmak istediğimi öncelikle belirtiyorum. Çoluğa ve çocuğa verilmemeli demişsiniz bir nebze haklısınız da fakat çocuk o bıçağı alıyorsa biliniz ki o çocuk annesinin veya babasının tavrından korkmuyordur. Mesela ben öyle bir şey yapamam asla ama yapana da karşı çıkmam. Paranın kazanılmasından bahsetmişsiniz bu konu da fakir edebiyatı yapıp "para kazanmanın ne kadar zor olduğunu en iyi ben bilirim" demem asla amma velakin annesi ve babası o parayı zaten çocuğa harcamak için vermiştir. Yoksa çocuk o kadar parayı gökten mi indirecek? Ayrıca harcamaktan bahsetmişsiniz. "Harcamak" bu fiile dikkatinizi cımbızla çekiyorum. Harcamak eylemini kişi istediği şekilde yapabilir, isterse yemek alır isterse oyun ya da bu arkadaşın ki gibi oyun itemi alır. Bence bırakalım da o kadar parayı bu arkadaşımıza veren anne ve baba düşünsün bu olayı bence. Ayrıca israf olup olmadığına bırakalım da arkadaş kendi kendine düşünerek bulsun.

@azaz326 Tebrik ediyorum.Bende arkadaşlara bunu anlatmaya çalışıyorum.Vallahi ellerine sağlık.

Avukatlık falan mı okuyorsun?
Hayır.

Bende bu cevabı bekliyordum işte.Size ne başkasının harcadığı paradan.

Kardeş o çocuk gidip para yatırıp daha güçlü olduğun oyunlaramı yatırsın parayı wolfteam gibi cs:go da para ile bi güç sağlıyamadığınız için çok oynanıyor bide bi arkadaş saçma sapan adam vuruyorsunuz demiş sen kızmısın 22 adam 1 top peşinde koşuyor gibi bi cevap vermişsin adam bıçak önerin demiş sen gelmişsin burada israf alma demişsin bide haram falan demişsiniz sanane adamın dininden sanane adamın para durumundan sanane adamın isteğinden.

Sana tavsiyem M9 Bayonetin herhangi bir skinini edinmen. Neden bilmiyorum ama bence en güzel görünen bıçak o

Ben olsam oyun eşyasına para vermem ancak parasını istediği gibi harcamakta özgür. Buna saygı göstermelisiniz.

200 tl bıçağa bu kadar tepki veren arkadaşları görünce cevap vermeden duramadım. Öncelikle bu bir zevk meselesidir kimsede buna karılamaz bence. Ayrıca siz galiba nickbunyun isimli youtuber arkadaşı tanımıyorsunuz galiba adamın envanterinde 1000 dolarlık awp ve 500 dolarlık m4a4 var ve ayrıca bu envanterin sadece %5 falanı adamın envanteri tahminen 5-10 bin dolar vardır. Ama dediğim gibi zevk meselesi ve kimse de buna karışamaz.

250 TL ye alacağım tek bıçak: az aşınmış katliam kancalı bıçaktır. 220 ye bile yakalarsın üzerine de bi tane m4a1-s muhafız yaparsın mis gibi.

Şaka mı bu? Oyundaki bıçağa bu kadar para veren var mı cidden?

Dostum o parayı o eşyaları satarak geri alabilir merak etme paranın bir yere kaybolduğu yok

Bıçak olarak
Kelebek Bıçak | Gizli Şehir (Görevde Kullanılmış) veya Kuzey ormanı (Görevde Kullanılmış/Eskimiş)
Avcı Bıçağı | Gizli Şehir (Az Aşınmış) veya Gece (Eskimiş/Görevde Kullanılmış) bunlara bakmanı öneririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…