CS:GO 4:3 tam ekran kayıt almak

Deltacekichen

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS:GO'da OBS'den kayıt almaya çalışıyorum fakat 4 3 oynadığı için tam ekran kayıt alamıyorum. Kenarlarda boşluk kalıyor. Birkaç yöntem denedim fakat olmadı. Oyun yakalamada belirli bir pencere yapıp CS:GO'yu seçiyorum ama normal ekran yakalama gibi her yeri alıyor böyle bir sorunum da var. Ekranı genişlet ekranı sığdır gibi şeyleri denedim olmuyor bir de CS:GO'da başlatma seçeneklerine bir kod yazınca tam ekran oluyor ama bu sefer de güven faktörünüz düşebilir diyor. Bu yollardan olmazsa sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar CS:GO'da OBS'den kayıt almaya çalışıyorum fakat 4 3 oynadığı için tam ekran kayıt alamıyorum. Kenarlarda boşluk kalıyor. Birkaç yöntem denedim fakat olmadı. Oyun yakalamada belirli bir pencere yapıp CS:GO'yu seçiyorum ama normal ekran yakalama gibi her yeri alıyor böyle bir sorunum da var. Ekranı genişlet ekranı sığdır gibi şeyleri denedim olmuyor bir de CS:GO'da başlatma seçeneklerine bir kod yazınca tam ekran oluyor ama bu sefer de güven faktörünüz düşebilir diyor. Bu yollardan olmazsa sevinirim. Teşekkürler.
Bildiğim kadarıyla 4:3 kayıt alamazsınız. Teorik olarak ekranı sığdır yapınca gelen görüntüyü yanlardan genişletip ekrana sığdırması lazım yayıncılarda gördüğümüz üzere. Monitörünüz 4:3 ise yani kendiniz dikey ekranla oynuyorsanız durum değişebilir sanıyorum. Yayıncılar yatay monitörde 4:3 açıp kendi monitörlerinde de genişletmek istedikleri için oyun ayarlarından yapınca görüntüyü o şekilde kaydedebiliyorlar. En azından arkadaşım o şekilde yapıyordu ben kendim hiç kayıt almadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı