CS:GO açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Nors06

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
8 GBytes, DDR3, Dual
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GT 730
Anakart
To be filled by O.E.M.
İşlemci
Intel Core i5 2400
Merhaba. Benim bilgisayarda eskiden CS:GO oynanıyordu ama şimdi oyunu açarken bir problem yaşıyorum. Bu forumda yaşadığım problemi yaşayan bir kişinin (çözülmüş) konusunu buldum ama benim işime yaramadı ve konu çözüldüğü için yorumda atamıyordum.
Benimle aynı problemi yaşayan kişinin konusunda sorunu çözen kişi konu sahibine Process Monitor raporunu paylaşmasını istemiş, konu sahibi paylaşmış ve konuyu çözen kişi "Nahimic kaldır dene" yazmış ama bende öyle bir şey yok sanırım.
Bende kendi Process Monitor raporumu paylaşıyorum umarım yardım eden olur.
Benim Process Monitor raporumu indirmek için tıkla.

(çözülmeyen) aynı sorun:
CS:GO Çalışıyor Ama Görüntü Gelmiyor

(çözülen) aynı sorun:
Çözüldü: CS:GO açılma sorunu

(Çözülen) aynı konuyu açan kişinin yazdıkları (altı çizili olanlar) ve SSleri:
Merhaba, benim PC normalde CS:GO açıyordu ama 1 ay önce bir şey oldu ve artık açılmıyor. Oyunu aç dediğimde oyun açılıyor ama ne ekran ne de ses geliyor, altta CS:GO işareti bile çıkmıyor ama oyunda gözüküyorum. SweetFX, uyumluluk falan denedim olmadı oyunu silip yükledim olmadı. DirectX sildim yükledim olmadı her şeyim güncel. Neden açılmadığını anlamıyorum yardım edin ******. Oyun arkada çalışıyor gözüküyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    342,8 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    334,1 KB · Görüntüleme: 23
Bende aynı sorunu yaşıyordum, sebebi ise kurduğum programların birinden kaynaklanıyordu kaldırınca düzeldi. Oyun açmak için tıklayınca sadece görev yöneticisinde gözüküyordu. Program ise kablosuz ekran yansıtmak içindi.

Bende aynı sorunu yaşıyordum, sebebi ise kurduğum programların birinden kaynaklanıyordu kaldırınca düzeldi. Oyun açmak için tıklayınca sadece görev yöneticisinde gözüküyordu. Program ise kablosuz ekran yansıtmak içindi.
Teşekkür ederim ama ben bu oyuna bayağıdır girmiyorum ve o zamandan bu zamana çok program yükledim. Yukarıda verdiğim Process Monitor raporuna bakmayı bilen birisi bakıp ne olduğunu bulursa süper olur yoksa format atmam gerekecek sanırım.

Geri
Yukarı