CS:GO açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11
Kaç gündür CS:GO oynamak istiyoum fakat çalıştır dediğimde hiçbir hata vermeden açılmıyor. PC'yi resetledim, Görev Yöneticisi'nden kapattım tekrar denedim, dosyaları doğrulattım ama olmuyor. Ne yapmalıyım?

Yönetici olarak çalıştırın, Görev Yöneticisi'nden ne oluyor ne bitiyor izleyin (ve söyleyin), Steam destek ekibine yazın, özelliklerden uyuymluluğu Win 8 vb yapmayı deneyin.

Yönetici olarak çalıştırın, Görev Yöneticisi'nden ne oluyor ne bitiyor izleyin (ve söyleyin), Steam destek ekibine yazın, özelliklerden uyuymluluğu Win 8 vb yapmayı deneyin.

Ekran kartı driverinizi güncelleyin, düşük bir şans ile antivirüs engelliyor olabilir.

Ekran kartı driverinizi güncelleyin, düşük bir şans ile antivirüs engelliyor olabilir.

Çok teşekkür ederim ama oyunu sildim zaten, kaç yıl geçmesine rağmen hala aynı Ruslar'dan oynanmıyor oyun

Geri
Yukarı