CS:GO AFK bırakınca oyundan atıyor

emirhannk

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Mersin
CS:GO deathmatch AFK bırakıyorum kasa düşsün diye, +left bırakıp aşağı atıyorum fakat oyundan kapanıyor aşağı atınca. Önceden böyle değildi. Nasıl çözebilirim?

Hocam map süresi bittikten sonra tekrar map açılınca takım seçme yerinde kalıyor ve otomatik takım seçmediği için atıyor olabilir ya da sunucu siz takım seçmeden tamamen dolmuşta olabilir.

Hocam map süresi bittikten sonra tekrar map açılınca takım seçme yerinde kalıyor ve otomatik takım seçmediği için atıyor olabilir ya da sunucu siz takım seçmeden tamamen dolmuşta olabilir.

Hocam takım seçiyorum bırakıyorum aşa atıyorum 2.5 dk sonra kapanıyor oynarken sorun yok da bu sorunu önceden yaşamıyordum yani zamanınız varsa deneyebilir misiniz sadece bendemi merak ediyorum.

Hocam sanırım sadece döndüğünüz ama sabit durduğunuz için böyle oluyor tahminimce.
+Left ve +forward yazar mısınız aynı anda bir de böyle deneyin.

Bir de böyle deniyorum hocam dönüş sağlayacağım.

Hocam sanırım sadece döndüğünüz ama sabit durduğunuz için böyle oluyor tahminimce.
+Left ve +forward yazar mısınız aynı anda bir de böyle deneyin.

Gene attı hocam.

Son düzenleme:
Bir de böyle deniyorum hocam dönüş sağlayacağım.

Gene attı hocam.
Hocam aralıksız 5 dakikadan fazla bir süredir ölüm maçında +forward ve +left yazıp oyunu aşağı aldım tekrar döndüğüm de hala oyundaydı sıkıntı olmadı. Eğer bu şekilde olmuyorsa oyunun çözünürlüğünü pencere moduna alıp o şekilde deneyip gözlemleyin tekrar atacak mı diye kontrol edin.

Geri
Yukarı