CS:GO aim nasıl geliştirlir?

Miles Upshur

Centipat
Daha fazla  
CS:GO'da elimin ayarı yok nasıl düzeltebilirim? Adama 5-6 defa vurmuş gibi hissediyorum ama öldükten sonra hiç vuramadığımı görüyorum.

CS:GO'da elimin ayarı yok nasıl düzeltebilirim? Adama 5-6 defa vurmuş gibi hissediyorum ama öldükten sonra hiç vuramadığımı görüyorum.

Aim mapleri indir. Botların kafalarına aimi yavaşça getir vur. Her gün 30 dakika zaman ayırsan 1 haftaya Silver eloda 20'den fazla vurursun

Aim Lab oynamanı tavsiye ederim el reflexin için günde 20 dakikanı ayırmalısın geriye kalan süre içinse oyun içi antrenman yapmalısın oyundaki Sens'in ne ise Aim Lab'da aynısını kullanmalısın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Surf, bhop ve KZ de oynamalısın.

Aim mapleri indir. Botların kafalarına aimi yavaşça getir vur. Her gün 30 dakika zaman ayırsan 1 haftaya Silver eloda 20'den fazla vurursun.

Teşekkürler, deneyeceğim.

Aim Lab oynamanı tavsiye ederim el reflexin için günde 20 dakikanı ayırmalısın geriye kalan süre içinse oyun içi antrenman yapmalısın oyundaki Sens'in ne ise Aim Lab'da aynısını kullanmalısın.

Teşekkürler, deneyeceğim.

Düzenli oynayarak.

10 saat oynadım Total'de 30 kişi falan anca öldürmüşüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Surf, bhop ve KZ de oynamalısın.

Botlara karşı mı oynuyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı