CS:GO ajan fiyatları artar mı?

Arttırır. Görsel zevk almak isteyen insanlar satın alacaktır bence CS'yi gerçekçiliğin'den dolayı oynayan bir sürü kişi var ve CS2 daha gerçekçi.

Valla aklın yolu bir, kesinlikle olacak böyle şeyler.

Şurada biraz neye benzeyeceği gösterilmiş ve genel olarak tüm grafikler çok iyi duruyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her zaman yeni bir operasyon çıktığında ajan fiyatları düşüş gösterir. Yeni bir darryl skininin ya da benzer bir ajanın çıkma olasılığı yüksek olduğu için yatırım mantıklı değil bana göre.

Siz de haklısınız, belki de CS2 çıkmadan satmalıyım. Bilmiyorum kafam karışık ama 7 saat boyunca 5 dakikada bir F5 yapa yapa en ucuzundan miami darryl'ı aldım, umarım sonu iyi biter diyelim.

Bunun yerine yan hesap açıp kasa düşürmeye çalışanız daha çok kâr edebilirsiniz.

Bunun yerine yan hesap açıp kasa düşürmeye çalışanız daha çok kâr edebilirsiniz.
Hocam sağ olun öneri için de oyunu bıraktım zaten, sadece bu zamana kadar elde ettiğim Steam parasını gerçek paraya çevirmeye çalışıyorum (olabildiğince az zarar ederek çünkü mecbur satarken komisyon vb. para eksilecek.).

Karakterlerin bacaklarını görebiliyoruz belki o yüzden artar biraz o da belki çok talep görmüyor. Ben yatırımımı Paris 2023 kapsüllerine yaptım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…