CS:GO AWP Kullanamama Sorunu

Quantellig

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. AWP kullanırken Crosshair'i tam adama doğru tutuyorum vuruyorum fakat adama etki etmiyor. Bende mi sorun var yoksa birazcık eğilmek mi lazım Crosshair'i atış yaparken? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oyunda bir problem olucağını düşünmüyorum ama istersen oyun ayarlarını default ayarlara getir bir de öyle dene olmazsa problem sende :) ayrıca cs go refleks isteyen bir oyun oynaya oynaya alışırsın

Merhaba arkadaşlar. AWP kullanırken Crosshair'i tam adama doğru tutuyorum vuruyorum fakat adama etki etmiyor. Bende mi sorun var yoksa birazcık eğilmek mi lazım Crosshair'i atış yaparken? Cevaplarınızı bekliyorum.
Counter' ların bütün serilerinde olması lazım, sağ, sola, ileri, geri haraket halindeyken kurşun düz gitmez AWP'lerde.

Walkin' shoot yaparsan tabii etki etmez. Vuruş esnasına kadar sabit kal, ilerlemeyi ping düzeyine göre yap.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı