CS:GO Bağlantı Kesildi Hatası

Raixillision

Hectopat
Daha fazla  
rLZ8qN.jpg

Arkadaşlar Pc Yeni Kurdum, Steam'den oyuna girdim, yarım saat gibi bir süre oynadım ve bu hata nedeniyle atıldım. Sonra baya bi süre geçti ve tekrar girdim, girdi. Maç atarken gene bu şekil atıldım. Sonra tekrar girdi ve tekrar attı. Steam'ı kompile sildim tekrar kurdum go yu vs tekrar yükledim bu gün gene girdim yarım saat geçti gene bu şekilde atıldım. Map yüklerken hep bu hatayı veriyor. Nolur bir çözüm bulun ?

Son düzenleyen: Moderatör:
An issue with your computer is blocking the VAC system. You cannot play on secure servers.
Bilgisayarınızla ilgili bir sorun VAC sistemini engelliyor. Güvenli sunucularda oynayamazsınız.

İlk olarak Steam servisini onar. Windows + R tuşuna bas ve açılan pencereye şu komutu gir:

Kod:
C:\Program Files (x86)\Steam\bin\SteamService.exe" /repair

Arka planda çalışan bir sistem VAC hile sisteminin çalışmasını engelliyor. Arka planda çalışan programları kapat.

Benim sistemim 32 bit. Biraz düşük onun için x86 geçtiğinden arada calıştır. Birşey bulamadı bende sadece program files yazıyor. Verdiğiniz cevaba bakarak steam servicey'i buldum ama o zamanda siyah cmd gibi bir şey açılıp aniden kapanıyor. Ayrıca arka planda hiç bir uygulamam açık değil. Lütfen yardım edilirse çok sevinirim.

1: CS:GO'nun kısayollarını kaldır. Kütüphane'den CS:GO'ya sağ tuşla tıklayıp Özellikler'e git. Başlatma Seçeneklerini Ayarla butonuna basarak oyunun açılış parametrelerini kontrol et. Bu alan tamamiyle boş olmalıdır. Eğer -insecure veya farklı bir değer varsa sil. Kaydedip oyuna gir, sorununu test et.

2: Yine Kütüphane'den CS:GO'nun Özelliklerine git. Yerel Dosyalar sekmesine geçin ve Dosya Bütünlüğünü Doğrula'yı seç. Hataya sebep olan dosyalar kaldırılıp, güncel dosyalar indirilecektir. İşlem tamamlandıktan sonra oyuna gir, sorununu test et.

3: Steam'le ilgili tüm dosya ve oyunları bilgisayarından kaldır. Sıfırdan temiz bir kurulum gerçekleştir.

Bende de aynı sıkıntı var sorunu bulamadım hala.

cmdyi yonetıcı olarak calsıtr ve su komutu yaz bcdedit.exe /deletevalue nx pcni tekar baslat ve windows + rye basıp sunu yaz "C:\Program Files (x86)\Steam\bin\SteamService.exe" /repair hatanı test et olmazsa tekrar buraya yaz.

Bende de aynı sorun vardı ve böyle çözdüm ilk önce Steam'ı güzel bir sildim sonra geri yükledim oyuna girdim yine yarım saat oynadım. Ve yine aynı hata yüzünden attı. Sonra bende birde Counter-Strike Source vardı.İlk olarak Steam'ı sildim sonrada Counter-Strike Source'yi sildim sonra steamı tekrar yükledim sonra Counter-Strike Global Offensive'yi yükledim. Oyuna girdim 1 saat oldu ve hala oyundan atmadı.

(Counter-Strike Source yerine başka Counter-Strike sürümü olabilir.)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı