CS:GO Bedava Skin Alma

limoon

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bugün size bir sistem göstereceğim. Bu sistem yasal olmaktadır. Kredi biriktirip skin alıyorsunuz. İlk önce linki vereyim. Ben hem refli hem refsiz linki vereceğim. Gönlünüz ne isterse ona tıklayın. Resimli anlatacağım.

Refsiz link: CSGO Dice Game
Refli link: www.csgodicegame.com/?r=568a5e89ce87015244d008a9

1- Siteye giriş yapıp, Steam'den girin.
1-.jpg
2- İlk önce "Bet Amount" yerine 1 yazalım. Ardından "Roll Dice" bölümüne tıklayalım.
2.png

3-Birde isminizin sonuna "CSGODiceGame.com" yazarsanız. Her gün 3GoCoins veriyor. Bu üç GoCoins'i arttırıyorsunuz.Bende kredi yok, o yüzden diğer yerleri atlıyorum. Şansıza göre belli oluyor. Ya artıyor yada azalıyor. Sonra aşağı geliyoruz ve "My Bets" kısmına geliyoruz. Pek şanslı değilim açıkçası :)
3.png

4- Şimdide "WithDraw" yani kredi harcama yerine giriyoruz. Unutmadan isterseniz "Deposit" bölümünden eşya satabilirsiniz. WithDraw'da "Auto Withdraw" sistemin kendi seçmesi, "Manuel Withdraw" sizin seçmeniz. "WithDrawable" kısmı ise sizin kredinize göre ne alabiliceğinizi görebileceğiniz kısımdır.
5.png

4- "Settings" kısmında ise ekstra puan kazanma yeridir.
8.png

Benden bu kadardı. İşinize yaradıysa ne mutlu bana. Refli linkden girerseniz mutlu olurum. Yinede bu sizin tercihiniz. İyi günler :)

Edit: Kanıtları unutmuşum buyrun.
9.png
10.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı