CS:GO böyle bir hile olabilir mi?

Öyle bir hileye denk geldim ki adam tam peekleyeceği zaman DDoS atıyor oyununuz anlık takılıyor ve düzeldiğinde ölmüş oluyorsunuz. Ondan dolayı dediğinize pek şaşırmadım.

Aynı durum bir gün içerisinde 2 dereceli maçta başıma geldi, kardeşimle yan yana dereceli giriyoruz ikimizinde bilgisayarları ciddi anlamda iyi bilgisayarlar ve hiçbir şekilde FPS düşmesi yemiyoruz normalde fakat bahsettiğim iki maçtada base bölgesinden çıkıp adamlara yaklaşmaya başladığımız anda FPS'lerimiz 20-25 arası gidip gelmeye başladı ve adamlar maçı kazandılar :) ikimizde seçkin hesap olmamıza rağmen hemen hemen 3 maçın birinde sürekli hile denk geliyor. Bunlar genellikle WH + aimlock oluyorlar, şu zamana kadar da bir kere mevlana hilesini denk geldik onda da hem rakip takım hem de bizim takım komple rapor attık adama ve anında VAC ban yedi. Şu zamana kadar CS açıkken bırakın en ufak bir hile programını, CCleaner'ı dahi açık tutmuyorum sistem tesisinde ama genellikle hile geliyor ve bizde mal gibi bu oyunu oynamaya devam ediyoruz maalesef. CS = kanser sebebi.

Aynı durum bir gün içerisinde 2 dereceli maçta başıma geldi, kardeşimle yan yana dereceli giriyoruz ikimizinde bilgisayarları ciddi anlamda iyi bilgisayarlar ve hiçbir şekilde FPS düşmesi yemiyoruz normalde fakat bahsettiğim iki maçtada base bölgesinden çıkıp adamlara yaklaşmaya başladığımız anda FPS'lerimiz 20-25 arası gidip gelmeye başladı ve adamlar maçı kazandılar :) ikimizde seçkin hesap olmamıza rağmen hemen hemen 3 maçın birinde sürekli hile denk geliyor. Bunlar genellikle WH + aimlock oluyorlar, şu zamana kadar da bir kere mevlana hilesini denk geldik onda da hem rakip takım hem de bizim takım komple rapor attık adama ve anında VAC ban yedi. Şu zamana kadar CS açıkken bırakın en ufak bir hile programını, CCleaner'ı dahi açık tutmuyorum sistem tesisinde ama genellikle hile geliyor ve bizde mal gibi bu oyunu oynamaya devam ediyoruz maalesef. CS = kanser sebebi.
Sinir stres atmak için girdiğimiz oyunda kanser olup çıkıyoruz :D
Adamın interneti gitmiş olabilir.
Maç boyu her eldemi
Seçkin alırsanızda kaliteli hilelerin kapışmasını izliyorsunuz.
Seçkin hesap olup açan da olmaz ya

@anilbuldu benim dediğim hilede öldüğün zaman sohbet kısmında hileci tarafından nahri ddosed yazıyor 😀

Bunu bilmiyordum hocam öğrendiğim iyi oldu. Ama iki bilgisayarında aynı anda aynı yerlerde FPS'lerinin 20-25'e çakışması hiç normal bir durum değil gerçekten. Bilemedim açıkçası..
Sinir stres atmak için girdiğimiz oyunda kanser olup çıkıyoruz :D.

Maç boyu her eldemi

Seçkin hesap olup açan da olmaz ya.

Sorma hocam sorma kanser olmamak elde değilki. Ne seçkin hesaplar geldi karşıma adam deli gibi envanter 100 saati var her attığı hs, smoke içi, körken, omuz göstermeye gelmiyor zaten. Saçma sapan işler 😂

Geri
Yukarı