CS:GO buçağım çalındı, ne yapmam lazım?

Greenlight*

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 600 tl lik bıçağım çalındı. Ne olur yardım edin. Ben ne yapmalıyım ? Elim ayağım titriyor o bıçak için o kadar uğraştım. Ne olursa yaparım. Ne olur yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam ile iletişime geçin. Ayrıca nasıl çaldırtınız orayıda anlamış değilim.

Son düzenleme:
Mutlaka çözüm bulunacaktır diyemem. Öncelikle nasıl çalındığını söylemen gerekiyor. Bot ise imkansıza yakın çünkü o bot onu çoktan ya satmıştır yada biriyle takas etmiştir. Nasıl çalındığını ayrıntılı anlatman gerekiyor. Eğer takas attıysan geri alamazsın çünkü Steam seni daha önceden uyarıyor.

Eğer steam hesabın çalındıysa sana yardım ederler. Ama şöyle bir şey olduysa kolay gelsin unut o bıçağı: Sen bıçağı TL karşılığı satıyordun adamın teki geldi ve dedi ki ben bu bıçağı alırım ama önce sen yolla ve sen de yolladın ama adam parayı yollamadı.

Düzeltiyorum; eğer çalınma olayında senin suçun ise, yani atıyorum dedikleri gibi önce bıçağı takas yoluyla verdin karşılığında birşey alamadıysan otur bir bardak soğuk su iç. Eğer başka bir sebepten dolayı olduysa, mesela steam hesabın çalındı yada kullanıcı kaynaklı bir sorun olmadığı halde çalındıysa çözüm bulunur.

Olay şu ki bıçağı takas ile sen verdiysen o takası onayladıysan asla geri alamaaycaksın, eğer bir linke tıkladıysan ya da durduk yere gittiyse muhtemelen scamlendin. Steam support a mesaj atacaksın durduk yere gittiyse mutlaka geri veriyorlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı