CS:GO Bulunan Steam Hesabına İnternet Kafede Girmek

FlameoN

Kilopat
Arkadaşlar dün Steam'e internet kafeden giriş yaptım, fakat CS:GO yüklüymüş ve bende de CS:GO var haliyle.
Oyunu güncellemeye başladı ama daha yeni bir PC almadım ve oyun da PC olmadığı için yüklü değil. Şimdi ben internet kafeden giriş yaptım ya, CS:GO'yu PC aldığımda kendi PC'mden oynayabilir miyim? Kafede oyunu açmadım güncellemeyi duraklattım. Yanlış hatırlamıyosam bir oyunu 5 PC'de mi ne oynayabilirmişim, öyle bir şey hatırlıyorum. Yönetici, moderator ve geri kalan arkadaşlarım, oyunu kendi bilgisayarımda açabilir miyim? Hata vermez değil mi? Problem olmaz inşallah. Çünkü aktif etmedim. Lütfen cevap verin.

Hayır bir sorun olmaz. Siz kurduğunuzda sıfırdan indirmiş olacaksınız. Herhangi bir çakışma durumu da olmayacak.

2 PCde aynı anda açılmadığı sürece sorun yok. Bazı arkadaşlarım sürekli bir birlerinin hesaplarında oynuyorlar daha sorun olmadı. Steam mobil guard kullanman daha güvenli olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı