CS:GO da 90 TL ile ne yapmalıyım?

batuhandnd

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 90 TL param var ve CS:GO ya da yeni başladım. Fakat CS 1.6 uzun süre oynadığım için alışmakta pek güçlük çekmedim ve alışmış durumdayım. Bu bütçe ile sizce direk gidip silahmı almalıyım yoksa kutumu açmalıyım? Eğer kutu aç derseniz hangi kutuyu önerirsiniz?

Teşekkürler.

Son düzenleme:
Kusura bakmayın ama kutudan tabiri caizse baş çıkabiliyor. O yüzden bence riske girmeden direk silah alın. 90 TL ile 10 tane kutu 10 tane anahtar alırsınız 5 TL etmeyen item çıkabilir. Riske girmek istiyorum derseniz kutu alın.

13 tane kasa anahtarı alıp o anahtarları bıçak ile takaslayabilirsiniz. 5 lira kar etmiş olursunuz. Yani 90 liraya 95 liralık bir bıçak alabiliyorsunuz takas sitelerinden.

Şansına güveniyorsan kasa aç. Avcı veya Anka öneririm. Winter Offensive de fena değil. 5TL'cilerden anahtar deposu dizip Steam'de 7 liraya satıp kar edebilirsin tabi güven meselesi buda.

Merhaba arkadaşlar, 90 TL param var ve CS:GO ya da yeni başladım. Fakat CS 1.6 uzun süre oynadığım için alışmakta pek güçlük çekmedim ve alışmış durumdayım. Bu bütçe ile sizce direk gidip silahmı almalıyım yoksa kutumu açmalıyım? Eğer kutu aç derseniz hangi kutuyu önerirsiniz?

Teşekkürler.

90tl'yi kozmetik ürüne harcamaktansa oyun almak daha mantıklı. İlla CS GO'ya yatırmak istiyorum dersen kutu açma 90 tl boşa gidebilir. Pazardan silah al.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı