CS:GO dosya bozulma sorunu

Oktenx

Hectopat
Daha fazla  
  • i7 7500U
  • 940MX
  • 12 GB RAM

Her oyunu rahat kaldırabilecek bi sistem ki açtığı oyunlarda hiç kasma yapmıyor. Ama CS:GO oynuyorum sık sık ve 2 maç attiktan sonra 3. maça giremiyorum hata veriyor. Ban yiyorum sürekli. CS:GO dosyaları bozuluyor (hicbir sekilde ellememe rağmen). Sürekli dosya doğrulama yapıyorum ve 80-90 MB indirme yapıyor. Silip tekrar yükledim yine aynı ve Faceit AC system dosyalarından hile gibi birsey goruyor ve CS girmemi blockluyor, acaba büyük bir virüs mü var bilgisayarımda?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • i7 7500U
  • 940MX
  • 12 GB RAM

Her oyunu rahat kaldırabilecek bi sistem ki açtığı oyunlarda hiç kasma yapmıyor. Ama CS:GO oynuyorum sık sık ve 2 maç attiktan sonra 3. maça giremiyorum hata veriyor. Ban yiyorum sürekli. CS:GO dosyaları bozuluyor (hicbir sekilde ellememe rağmen). Sürekli dosya doğrulama yapıyorum ve 80-90 MB indirme yapıyor. Silip tekrar yükledim yine aynı ve Faceit AC system dosyalarından hile gibi birsey goruyor ve CS girmemi blockluyor, acaba büyük bir virüs mü var bilgisayarımda?
Bilgisayarınıza virüs taraması yaptınız mı?

Bilgisayarınıza virüs taraması yaptınız mı?
Evet yaptım Avast Free'den Temiz dedi ve Win10 Kendi programı da temiz dedi
Evet yaptım Avast Free'den Temiz dedi ve Win10 Kendi programı da temiz dedi

Bilgisayarımda ki Tek korsan yazılım Cheat Engine var onu da FM18 için kullanıyorum herhangi bi hilr kullanmıyorum ama sürekli hile hatası veriyor artık bıktırdı format attırıp Win7 geçmeyi düşünüyorum ne yapacağımı anlayamadım hala

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı