Çözüldü CS:GO dosyaları başka bilgisayara taşınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
15
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar, benim şimdi bilgisayarımda CS:GO yüklüydü. Ben başka bir SSD alıp içine Windows 10 kurdum. Şimdi o yeni kurduğum Windows'un içine Steam yükledim. Ben şimdi o eski Windows'umdan CS:GO dosyalarını USB'ye aktarıp bu yeni kurduğumun içine atarsam çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çalışır. Program Dosyaları (x86) > Steam > Steamapps > Common > CS:GO klasörünün içerisine, eski dosyaları kopyalayın ardından da oyunun dosyalarını doğrulayın.

CS:GO klasörü yok ise oyunu indirmeye bırakın 1-2 MB indikten sonra indirmesini durdurun.
Aynı konuma atarsanız Steam üzerinden tara ve tamir et gibi bir seçenek olması lazım yada hiç oyunu görmüyorsa kurulum klasörünü kopyaladığınız yer ile aynı klasörü gösterirseniz zaten indirmeden sadece dosyaları tarar ve oynamaya hazır hale getirir.

Çalışır. Program dosyaları (X86) > Steam > steamapps > common > CS:GO klasörünün içerisine, eski dosyaları kopyalayın ardından da oyunun dosyalarını doğrulayın.

CS:GO klasörü yok ise oyunu indirmeye bırakın 1-2 MB indikten sonra indirmesini durdurun.

Deniyorum.
Çalışır. Program dosyaları (X86) > Steam > steamapps > common > CS:GO klasörünün içerisine, eski dosyaları kopyalayın ardından da oyunun dosyalarını doğrulayın.

Dosyaların 23 GB olması doğal mıdır?

Geri
Yukarı