CS GO düşük FPS

yalcingney

Decapat
Yer
Antalya
Belirttiğim bilgisayara sahibim ve gerekenden daha düşük FPS değerleri alıyorum. HP marka aynı donanım 1660 Ti maxq bulunan bir model ile 300 FPS rahat alabiliyorken şimdi ancak 130 140 FPS alıyorum ve hissedilen bir fark mevcut. Sadece meraktan FPS takıntısı olan biri değilim.
Not: NVIDIA kontrol panelinden harici ekran kartı ayarladım.

RTX 2060 ekran kartı i7 9700K işlemci 16 GB 3000 MHz RAM PC var. Dün topladım Windows 10 kurulumu ve parçaların güncellemesi dışında herhangi bir işlem yapılmadı. CS GO'nun ana menüsünde 38 FPS oyun içerisinde 20 FPS alıyorum. Oyunu oynayamadım bile hiç akıcı değil göz acıtıyor. PC'nin içerisinde epi topu 3 oyun yüklü. Bannerlord'u en yüksek grafiklerde çok akıcı bir şekilde oynuyorum. Olması gereken de bu zaten. CS'nin neden böyle olduğunu anlayamadım bir türlü. Oyun içerisinde Steam'den mesaj geldiğinde bile kasıyor. Dosyalarda mı ayarlarda mı bir sıkıntı var? Yardımcı olursanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı