Satıldı CS:GO Envanter Eşyaları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

dgknyl

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Yazılım
Merhaba arkadaşlar CS:GO'ya ara verdim envanterimdeki eşyaları düşük değerden satıyorum.
SATILDI
Envanter linki: Steam Community :: d9knyl :: Item Inventory Birkaç eşya bilgi, geri kalanlara linkten tıklayıp bakabilirsiniz:
  • M9 Bayonet | Rust Coat (Savaş Görmüş):
  • AK-47 | Frontside Misty (Az Aşınmış): 4 Holo sticker
  • AWP | Asiimov (Savaş Görmüş): Float değeri düşük güzel görüntü var. İsim etiketi, 4 holo sticker.
  • Space Soldiers Gold Set.
Eşyaların Steam fiyatı toplamı 990 TL. Benim Toplu satış fiyatım %70 üzerinden 700 TL (%30 indirimli).
Tek tek almak isteyen olursa %25 indirim olarak hesaplanır. Stickerlardan dolayı.

Son düzenleme:
%30 luk indirim uygun gibi ama bunun için siteler mevcut ( örn: bynogame ). Oda sanırım size kesinti yapıyor ama güvenli alışveriş için insanlar onları tercih ediyor. Kesintisiz satmak için biraz daha indirime gitmeniz gerekebilir. Hayırlı satışlar.

%30 luk indirim uygun gibi ama bunun için siteler mevcut ( örn: bynogame ). Oda sanırım size kesinti yapıyor ama güvenli alışveriş için insanlar onları tercih ediyor. Kesintisiz satmak için biraz daha indirime gitmeniz gerekebilir. Hayırlı satışlar.
Doğru, bu siteler üzerinden daha komisyon yüzünden daha yüksek fiyata ilan koydum.
Hepsini almak istemeyen olabilir fiyatta revizyona gidilebilir. Görünüşlerin oyun içi görüntülerini yakın zamanda yüklerim.

ByNoGame fiyatlar ve yüzdeler. Sticker ve Float değerleri eklenmemiş en düşük fiyatlar. Bu bıçak benim zaten :).

Dosya Ekleri

• asiimov.PNG
    asiimov.PNG
    10,6 KB · Görüntüleme: 76
  • m9.PNG
    m9.PNG
    9,7 KB · Görüntüleme: 71
  • misty.PNG
    misty.PNG
    10,3 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleme:
Durum