CS:GO ESC'ye basınca ping yükseliyor

• Konuyu başlatan m47
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 19B
Konuyu hortlatıyorum ama söylediğiniz gibi her şeyi yaptım host dosyasını değiştirdim ama hala aynı. Başka bir fikriniz var mı?

Host dosyasının içine ve en altına bunu yazdığınıza emin misiniz? Veya doğru yazdığınıza.
127.0.0.1 blog.counter-strike.net

Merhabalar dostum, aynı sorunu ben de yaşadım ESC'ye bastığınızda Counter-Strike sitesine bağlandığı için ping yükselmesi oluyor ve çözümü ise C:\Windows\System32\drivers\etc konumundaki hosts dosyasını not defteri ile açınız en alta " 127.0.0.1 blog.counter-strike.net " yapıştırıp kaydediniz sorununuz çözülecektir.

Arkadaşlar ben hosts dosyasını kaydetmek istediğimde not defteri yapıyor.

Heryerde aynı çözümü görüyorum ama o dediğiniz şeyi yapınca bilgisayarda güvenlik açığı oluşmuyor mu? blog.counter-strike.net cs go nun resmi sitesi mi ki???
Steam'da bile paylaşılmış. Öyle bir şey olsa bence uyarılır.

Merhabalar dostum, aynı sorunu ben de yaşadım ESC'ye bastığınızda Counter-Strike sitesine bağlandığı için ping yükselmesi oluyor ve çözümü ise C:\Windows\System32\drivers\etc konumundaki hosts dosyasını not defteri ile açınız en alta " 127.0.0.1 blog.counter-strike.net " yapıştırıp kaydediniz sorununuz çözülecektir.
1 Hatta 2 yıllık sorunumu çözdün çok teşekkürler bilgisayar değiştirdim olmadı modem değiştirdim olmadı tesisatı değiştirdim olmadı CS gibi bir oyun nasıl böyle bir açığını kendi kapatamaz bir de bende ping 2binlere kadar çıkıyordu.

1 Hatta 2 yıllık sorunumu çözdün çok teşekkürler bilgisayar değiştirdim olmadı modem değiştirdim olmadı tesisatı değiştirdim olmadı CS gibi bir oyun nasıl böyle bir açığını kendi kapatamaz bir de bende ping 2binlere kadar çıkıyordu.
Hala birilerine yardımcı olabilmek, güzel bir şey. Tadını çıkar Yasin 😄

Dediğiniz şeyleri yaptım ama sorun hala çözülmedi.Ben daha önce aynı sorunla karşılaştım ve sorunu çözmüştüm ama nasıl yaptığımı hatırlamıyorum.Dosyalarımda bi hata olabilir mi?

Dosya Ekleri

• hosts 1 .png
    hosts 1 .png
    43,9 KB · Görüntüleme: 13
  • hosts 2.png
    hosts 2.png
    44,4 KB · Görüntüleme: 12

Geri
Yukarı