CS:GO Eşleştirme Başarısız - Maça Bağlanılamadı Hatası Çözümü

brhmzky

Hectopat
Daha fazla  
Edit: Bende işe yarayan kesin çözüm alt tarafta.
İyi günler herkese, CS:GO da

cs go hatası.png

hatasını almaktaydım. Biraz araştırma yaptım ve güncellemeyi beklememiz gerektiği söyleniyordu. Bu gün ayın 27'sinde bir 18mblik güncelleme geldiğini gördüm ve içimden bir "oh be düzelmiştir" dedim. Fakat yeniden denediğimde aynı hatayı vermeye devam etti. Araştırdım tekrardan, bir çözüm yolu sunmuş bir kişifakat hatayı alan başka bir kişi olmadığını söylemiş. Bende kaybedecek birşeyim olmadığı için denemeye karar verdim.

Olayımız şu, steam'e sağ tıklayıp özellikler diyoruz.

çözüm1.png

Açılan pencerede "kısayol" u seçtikten sonra, "Hedef:" yazan yerdeki konumun sonuna "-tcp" yazıyoruz.

çözüm2.png

Daha sonra "Uyumluluk" a tıklıyoruz, ve "Yönetici olarak çalıştır" a tıklıyoruz tamam deyip kapatıyoruz.
çözüm3.png

Umarım sorununuzu çözmüştür, ki bende çözdü, olmuyor ise benim elimden gelebilecek başka birşey yok umarım dedikleri gibi yama gelince bu yöntemle çözülmeyen hatalar çözülür.
Edit: Oyuna girmiştim lakin kapatıp, yeniden bir oyuna girmeye çalıştığımda "Maça bağlanılamadı - Bağlantı kesildi" sorununu aldım. (kusura bakmayın resmini almamıştım) Onuda araştırdım, virüs programlarının etkileyebileceği yazıyordu. Bende Nod32 vardı. İşe yaramadı. (ilk başta yaradığını sandım fakat aynı hatayı tekrar aldım)

Bende işe yarayan kesin çözüm; oyuna girerken 1.4 mblik bir güncelleme daha geldiğini söyledi ve bende indirdim. Sorun ortadan kalktı, emin olmak için oyuna 5-10 kere daha girdim çıktım.

2015-10-27_00005.png

Birçok denlien şeyi denedim, yaklaşık 10 tane tavsiyeyi, bende işe yarayan (belli bir süre) şeyleri silmedim çünkü ne olur ne olmaz yine düzelmedi ise denemekten zarar gelmez, deneyin diye düşündüm.
Umarım faydasını görürsünüz, yardım edemediklerim umarın en yakın zamanda çözümü bulurlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoda anlatılan yöntemle çözebildim sonunda, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar daha öncede cs:go'da bir sorunla karşılaştım saolsun burdaki arkadaşlar sorunumu çözdü bunuda çözeceğinize inanıyorum şimdi hatamı söyliyeyim oyunu açınca steam hesabına bağlanılmamış gibi rütbem ve seyret kısmı gelmiyor ayrıca topluluk sunucusu veya silah yarışı rekabetçi falan onlarada girerken ana menüye atıyor ve oyuna bağlanılıyor diyor ardından oyuna bağlanamadın diyor lütfen yardım edin

Arkadaşlar ben csgoda ilk rekabet maçında bişey olmuyor ama sonrakinde ise maçı kabul etmedi diyor ve bana kabul et seçeneğide gelmiyor pcye format bile attım ancak her maçtan sonra kapatıp açmak zorunda kalıyorum lütfen yardımcı olun.(bu arada virüs programlarını ve güvenlik duvarını kapatmayı denedim olmadı.)

Arkadaşlar ben csgoda ilk rekabet maçında bişey olmuyor ama sonrakinde ise maçı kabul etmedi diyor ve bana kabul et seçeneğide gelmiyor pcye format bile attım ancak her maçtan sonra kapatıp açmak zorunda kalıyorum lütfen yardımcı olun.(bu arada virüs programlarını ve güvenlik duvarını kapatmayı denedim olmadı.)

ne yazıkki bendede öyle ama kapat aç yapınca çözülüyor

Geri
Yukarı