CS:GO Eşya Satamama Sorunu

darksider

Hectopat
Arkadaşlar oyundaki silahlarımın fiyatını yazıp, telefondan onayını yapıyorum fakat silah listede gözükmüyor. Bu sebeple benimkinden 1-2 lira pahalıları satılırken benimki listede farklı bir yerde (üstte) gözüküyor fakat aşağı bölümde diğer satılıkların yanında gözükmüyor.

1545941639271.jpeg

Burada görmemen normal. Topluluk kısmında Pazar sekmesini açtığın zaman en başta listelemelerde çıkıyorsa sorun yok demektir. Zaten genel olarak siparişle satış yapılıyor. Kimden alacaksın diye sormuyor, senden önce satışa koyanlarınkilerin satılması normal.

Topluluk kısmında pazara tıkladığımda yukarıda görünüyor ama fotoğrafta attığım gibi listenin içinde görünmüyor. Listede bazen görünüyor göründüğü zamanlarda hemen satılıyor zaten. Çok alış satış yaptım son zamanlarda acaba ondan beni bekletiyor olabilirmi

Topluluk kısmında pazara tıkladığımda yukarıda görünüyor ama fotoğrafta attığım gibi listenin içinde görünmüyor. Listede bazen görünüyor göründüğü zamanlarda hemen satılıyor zaten. Çok alış satış yaptım son zamanlarda acaba ondan beni bekletiyor olabilirmi
Ben kendimi burada gördüğümü hiç hatırlamıyorum :D . Yakında satılır, zaten geç cevap verdim belki da satılmıştır.

Arkadaşlar oyundaki silahlarımın fiyatını yazıp, telefondan onayını yapıyorum fakat silah listede gözükmüyor. Bu sebeple benimkinden 1-2 lira pahalıları satılırken benimki listede farklı bir yerde (üstte) gözüküyor fakat aşağı bölümde diğer satılıkların yanında gözükmüyor.

Eki Görüntüle 355133
Ben telefondan eşya satarken onaylamalar kısmından satacağım eşyaları onaylardım. Öyle bir şey olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı