CS:GO FACEIT doğrulama kaldırılabilir mi?

KeremYanmaz96

Hectopat
Merhaba FACEIT'ta 2 tane hesabım var. Biri 10 level telefon numara falan girili 2. hesabımı daha yeni açtım arkadaşlarımla beraber girmek için ama maçı başlatınca beni lobiden atıyor ve telefon numarası doğrulamamı istiyor. telefonum başka yok bu doğrulamayı kaldırabilir miyiz acaba? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba FACEIT'ta 2 tane hesabım var. Biri 10 level telefon numara falan girili 2. hesabımı daha yeni açtım arkadaşlarımla beraber girmek için ama maçı başlatınca beni lobiden atıyor ve telefon numarası doğrulamamı istiyor. telefonum başka yok bu doğrulamayı kaldırabilir miyiz acaba? Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Benim mainde istemesine rağmen smurflerde istemedi hocam sanırım algılıyor. Belki farklı tarayıcıdan girmiş olabilirsiniz smurflere.

Telefon numarası doğrulama yerleri var. 2 TL'lik bir skin atarsanız Rusya vs. oradan bir telefon numarası ile doğrulatabilirim. (Not satış olarak yapmıyorum. Arkadaş sorunu varmış onu çözmek için yazdım. Bana beleşe gelse numaralar beleşe verirdim arkadaşa.) Steam Community :: MR.hackerxxtr waxpeer.com steam profil linkim.

Geri
Yukarı