CS:GO FACEIT oynamak daha mı zor?

Ciarus

Hectopat
Selam, CS:GO FACEIT sunucularında daha az hile varmış diye duydum. Ama bir arkadaşım dedi ki FACEIT de daha ciddi oynamak zorundasın ondan dolayı ben orada oynarken eğlenemiyorum dedi. Bu doğru mu ve FACEIT sunucularında Valve sunucularına göre daha Pro oyuncular mı geliyor?

İllaki fark oluyor. Kitle kalitesiz oyuncular içerse de daha ciddi bir oyun ortamı olabiliyor genelde. Ama oyundaki alt seviyelerde (1-2-3-4) denemek için giren, mm'de kendine yer bulamayan oyuncular da çoklukta. Eğer mm'de LEM üzeri bir rütbeye sahipseniz +5 +6 seviyelerinde oldukça keyifli bir ortam bulabilirsiniz.

Selam, CS:GO FACEIT sunucularında daha az hile varmış diye duydum. Ama bir arkadaşım dedi ki FACEIT de daha ciddi oynamak zorundasın ondan dolayı ben orada oynarken eğlenemiyorum dedi. Bu doğru mu ve FACEIT sunucularında Valve sunucularına göre daha Pro oyuncular mı geliyor?
Belli olmaz hocam. FaceIT ile CSGO rankları aynı olmuyor. Aynı rütbede olup daha iyi oynayan veya daha az tecrübeli olanda gelebilir. Fakat genellikle FaceIT ve ESEA gibi yerlere belirli bir yere gelmiş ve daha fazla yükselmek isteyen oyuncular geliyor.

Tavsiye:ESEA pişmanlıktır. FaceIT hile doludur. CSGO Rekabetçi ölmüştür.

Geri
Yukarı