CS:GO fare hassasiyetini artırmanın bir yolu var mı?

st. uz

Femtopat
Daha fazla  
Son zamanlarda Quake ve Warframe oynuyorum. Bu oyunların hızlı temposuna alıştım ve kullandığım algısı zayıf 50 liralık mouse bozuldu. Ben de gittim 200 liraya daha güzel bir mouse aldım. Emektarın aksine kaymak gibi, kayıp gidiyor. Ama bu CS:GO oynarken sorun olmaya başladı. Uzun zaman sonra bugün CS:GO gireyim dedim ama alıştığımın aksine epey zorlandım. Şimdi bu hassasiyeti artırmanın bir yolu var mıdır merak ediyorum. İyi tarafı, uzaktan atışlar güzel gidiyor; kötü tarafı, yakındaki sabit hedefleri bile zor vuruyorum. Her zaman kullandığım masadaki 15cm2'lik alan dar gelmeye başladı. Bakış yönümü çevirmek için vites atar gibi oynuyorum. Sol ayağım debriyaj pedalını aramaya başladı. Bunun bir çözümü yok mu?

8.00 değerinin ardına çıkabiliyor muyuz peki. Klavyeden yazarak olmadı. Quake mis gibi 30 a kadar yolu var.
Hocam ben de yüksek sens ve DPI'da oynuyorum da o kadarı biraz fazla değil mi? Mouse DPI'si kaç ise onu maksimum yapın. (3200 DPI, 4,77 sens ile oynuyorum.) Konsola sensivity 8.0 yazmayı deneyin.

Konsola girin sensitivity 8.0 yazın. (Oyun içinde)
Hatta 999 bile yapabilirsiniz konsoldan.
Öyle oluyorsa çok iyi. Teşekkürler.
Hocam ben de yüksek sens ve DPI'da oynuyorum da o kadarı biraz fazla değil mi? Mouse DPI'si kaç ise onu maksimum yapın. (3200 DPI, 4,77 sens ile oynuyorum.) Konsola sensivity 8.0 yazmayı deneyin.
Üstadım Warframe tüm ayarlarımı bozdu. Gerçek hayatta bile odadan odaya koşarak gitmeye başladım. Bir de eski fareyi pütürlü ve küçük bir ahşap masada kullanıyordum, elim ona alıştı. Şimdi biraz daha kaliteli fare alınca yavaş gelmeye başladı. Eski fare varken o kadar yüksek hassasiyete ihtiyaç duymuyordum.

Öyle oluyorsa çok iyi. Teşekkürler.

Üstadım Warframe tüm ayarlarımı bozdu. Gerçek hayatta bile odadan odaya koşarak gitmeye başladım. Bir de eski fareyi pütürlü ve küçük bir ahşap masada kullanıyordum, elim ona alıştı. Şimdi biraz daha kaliteli fare alınca yavaş gelmeye başladı. Eski fare varken o kadar yüksek hassasiyete ihtiyaç duymuyordum.
Eski fareden bulabilirseniz, ondan almaya bakın belki sıkıntı çözülür. Bu arada diğer odaya da ışınlanmaya çalışmayın 😉

Geri
Yukarı