CS:GO FPS arttırma videosu

mustafazafer

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bir video buldum FPS arttırma ile ilgili. Adam İngilizce konuşuyor ben çeviremiyorum çok hızlı konuştuğu için. Şu dakika aralığında ne yapmam lazım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3:25-5:50

Steam/UserData girip oradan steam hesabının id sinin olduğu klasöre girip 730/CS:GO app id yi açıp local sonra cfg yi açıp içindeki her şeyi silip (kaydedip) oyuna girip geri çıkıp herifin vermiş olduğu klasördeki video.txt videodefaults.txt ile değiştirip autoexec.cfg yi oyunun cfg klasörünün içine atıp başlat menüsüne +exec autoexec.cfg yazmak.

Arkadaşlar, bir video buldum FPS arttırma ile ilgili. Adam İngilizce konuşuyor ben çeviremiyorum çok hızlı konuştuğu için. Şu dakika aralığında ne yapmam lazım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3:25-5:50
Kısaca söyle yapabilirsin o userdata klasörüne gir hepsini sil ardından CS:GO'yu aç ve oyundan çık tekrar userdata klasörüne gir orada tek bir klasör oluşacak senin steam numaran yazıyor videodaki gibi içine gir klasörün 720 içindekileri sil elemanın verdiği ultra low klasöründeki dosyaları kopyala 720 içine ekle

Not: Bir işe yaramaz böyle şeyler sadece senin oyun içi grafik ayarını en düşük seviyeye alacak ki sende oyuna girip video ayarını en düşük ayarları seçerek yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı