CS:GO FPS Düşüşü - HD7950

Safa Akpolat

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben dün Windows 10'a geçtim. Tüm driverler güncel Cs:Go orjinal. Oyunda 45 FPS'nin üzerine çıkamıyorum. Windows 8.1 kullanırken 75 FPS alıyordum ama yinede en az 150 olması gerekmiyor mu ? Sonuçta HD 7950 var. Yardımlarınızı bekliyorum. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende nvdia gt630m ekran kartı var aynı sorunu bende yaşıyordum ekran kartini güncel tutsamda en düşük ayarlarda bile fps düşük oluyordu bir arkadas bana oyunu optimize etmemi söyledi ve oyunda 1280x1020 de 150-200 fps almaya başladım Nvdia geforce gibi bir uygulama varsa ekran kartinda oyunu optimize etmeni öneririm.

NOT: Optimize ettikten sonra bazı ayarları düşükten yükseğe ayarlayabiliyor onlara dokunma

AMD Gaming Evolved vardı ama o da işe yaramadı. Yani ben 75 FPS alırken bile mutluydum ( HD 7950 için düşük bir FPS ) Neden böyle oldu anlamadım.

Adamlar Ultra 1080p de 150-320 fps arası alıyor bende neden böyle bir sorun var anlamadım.

Grafikleri en düşüğe aldığımda bile bir fark olmuyor.

O zaman şuna dikkat et oyunu intel'in ekran kartı alıyor olabilir bu durumda ekran kartın (HD 9750) kullanılmaz bunu herhangi bir AMD denetim masası tarzı gibi birşey varsa ordan düzeltebilirsin. Galiba bende de masaüstünde seninkiyle aynı ekran kartı olmasına rağmen leptopta takılıyorum ama senin için uzun süre sonra tekrardan gireceğim.

Umarım sorunun kısa sürede çözülür

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı