CS:GO FPS Düşmesi Ve Mouse Hassasiyet Sorunu

ByTuni

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler technopat ailesi.

CS:GO oyununda FPS düşüklüğü yaşıyorum ve mouse olması gerekenden çok ağır dönüyor önceden sensivity'i 10'a aldığımda 1 kere mouseyi çevirince 1'den fazla dönerdi fakat şimdi sensivity 10'dayken bile ağır dönüyor. Diğer oyunlarda da kontrol ettim mouse sorunu yok fakat onlarda da FPS sorunu az da olsa var. Yardım ederseniz sevinirim.

Driver'ların güncelliğini kontrol ettikten sonra grafikleri düşürmeyi deneyin, 800x600 çözünürlük iyidir. Mouse konusunda da DPI'nı söylersen daha yardımcı olabiliriz.

Sorunun oyun ayarlarıyla olduğunu düşünmüyorum çünkü daha önce 100-110 fps arasında oynuyordu. Mouesemde sorun yok gibi çünkü diğer oyunlarda gayet doğal çalışıyor.

Aynısı bende de oluyor.Hatta bir oyuna başladıgımda başlarda normal,1 bilek hareketiyle tam arkama dönebilirken öldükten sonra dön dön bitmiyor..

Eğer Windows 10 kullanıyorsan oyunun dosya konumuna gidip özellikler/uyumluluk/uyumluluk moduna tik atıp Windows 8 i seçersen sorun çözülecektir

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı