CS:GO FPS Düşmesi Ve SV VAR MS Kırmızı Olma Sorunu

MRGBoys

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
►Kasa: Rampage Carısma Mesh
►Anakart: Asus Prime H310M-K
►Monitör: AOC 24 G2460VQ6 1ms 75Hz FreeSync
►Ekran kartı: Sapphire RX5500XT Pulse 8GB
►İşlemci: Intel I5-9400f
►RAM: Crucial (2x8GB) Ballistix DDR4 2666MHz
►Depolama (SSD): Samsung SSD 860EVO 250GB , Samsung SSD 860EVO 1TB
Meslek
Öğrenci
Öncelikle selamun aleykum :) herkesin karşılaştığı FPS düşmesi sv, ms, var kırmızı olması gibi sorunları yaşıyorum.
Bundan birkaç ay önce rahatça oynayabiliyordum. Bazı yerlerde 130 FPS bile gördüğüm olmuştur ama şu son zamanlarda 20-50 FPS tarzı alıyorum bunun için oyunu uzun zamandır da oynayamıyorum.
Bu sorunu bilen varsa aşağıya önerilerinizi bekliyorum herhangi bir bilgi istiyorsanız yazın test edip yollarım.

2-png.574677

Kullandığım başlangıç kodları: -High -novid -nojoy +CL_FORCELOAD 1 -noubershader -freq 60 -DISABLE_D3D9EX -threads 4.

CFG Dosyam: Burdan indirip inceleyebilirisiniz.

Sistem özelliklerim:
Işlemci:
Intel Core i5 5200U @ 2.20GHz (4CPUs), ~2.2GHz.
Ekran kartı: AMD Radeon TM R5 m330.
RAM: DDR3 8 GB.
Depolama: 1TB HDD. SSD: Samsung SSD 860Evo 250GB.
Anakart: HP 80C2.
Yerleşik ekran çözünürlüğü: 1366X768.
BIOS sürümü: Insyde F. 29, 24.5. 2019.
Aynı konuyu tekrardan açtım çünkü kendim düzenleyemedim, yanlış bir link yüklediğim için kısıtlama aldım ve kendi kendine yüklendi cevabımı alamadım!

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu arkadaşım virüs silerek çözdü. Çalıştırda CPU veya HDD'yi kullanan bir virüs vardı.

İki hafta önce format attım herhangi bir şeyde yüklemedim virüs olduğunu sanmıyorum. Ama varsa da nasıl silebilirim?

Dostum selam, kafana takma. Zaten hile açıp global olabiliyormuşsun senin de söylediğin gibi ekte de ispatı var. Hatta Steam hesabını da paylaşmıştın banlatırsan çok iyi olur diye. Buraya bırakayım, belki raporlamak isteyen olur. Kendine dikkat et :)

Dosya Ekleri

• t.png
    t.png
    26,9 KB · Görüntüleme: 104

Geri
Yukarı