CS:GO FPS Düşmesi

mamburo

Kilopat
Daha fazla  
CS:GO'yu 2-3 ay öncesine kadar ortalama 45-50 FPS arası oynuyordum. Fakat ne olduysa artık oyuna girdikten hemen hemen 6-7 dakika sonra FPS 35'ten yukarı çıkmıyor. Acaba sorun nedir ? Isınma ise yazın oynarken kaç saat oynarsam oynayayım bir sıkıntı olmuyordu. Sebebini ve çözümünü bilen birisi cevaplarsa sevinirim.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasada ve fanlarda temizlik yapın, termal macunu yenileyin. MSI Afterburner ile ısı değerlerini paylaşın. AIDA64 ile sisteminizi belirtin.

CS GO'ya kış temalı güncelleme getirildi ya ondandır o kaldırılmadı herhalde daha o kaldırılınca kasma geçer yazın yine aynı fps de oynarsın bendede aynı şekilde oluyor kışın oynamıyorum oyunu yazın 3 ay tatilde falan güzel oluyor :)

Kasada ve fanlarda temizlik yapın, termal macunu yenileyin. MSI Afterburner ile ısı değerlerini paylaşın. AIDA64 ile sisteminizi belirtin.
kardeş şimdi bende ki ekran kartında galaxy diye bir marka var.Her neyse ben az önce temizledim bilgisayarı oyundayken görüntü gitti kart ısınmış. Bu program ile bende öğrenebilir miyim ekran kartının ısısını?

Kardeş şimdi bendeki ekran kartında Galaxy diye bir marka var. Her neyse, ben az önce temizledim bilgisayarı, oyundayken görüntü gitti. Kart ısınmış. Bu program ile ben de öğrenebilir miyim ekran kartının ısısını?
Ekran kartının markası Galax.
MSI Afterburner ile oyun içi ısı değerlerini öğrenip, AIDA64 ile de sisteminin tüm bilgisini öğrenebilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı